DRüya Tabirleri

Diz Görmek

Rüyada Diz Görmek

Rüyada diz görmek anlamı, rüya sahibinin yaşam mücadelesine, daha iyi şartlarda yaşama hayaline, gelirini arttırmak için başka çareler aramasına ve mutluluğu yakalamak için gösterdiği gayrete kılavuz eder. Rüyada diz görmek anlamı, çoğu kez de ağız tadının kaçmasına, sağlığın bozulmasına ve can sıkıntısına kılavuz eder. Rüya sahibinin bütün moralini, düzenini ve işlerini alt üst edecek bir takım kötü olayların baş göstereceği anlamına gelir.

Rüyada Diz Çökmek

Rüyada diz çökmek, bireyin kötü kaderine razı geldiğine, yaşadığı fırtınalı günlerin alın yazısı olduğuna inanmasına ve bu nedenle de başına gelenleri sessizce kabullenmesine tabir edilir. Rüya sahibinin kafasını ellerinin arasına alıp kara kara düşüneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Diz Ameliyatı Olmak

Rüyada her türlü ameliyat şans olarak değerlendirilir. Diz ameliyatı da rüya sahibi için mutluluk anlamına gelir. Kişinin yaşadığı sürece ağız tadının yerinde olacağına ve gerek beden gerekse ruh sağlığı ile ilgili hiç sorun yaşamayacağına kılavuz eder.

Rüyada Diz Kapağının Kırılması

Bir kişi rüyasında diz kapağının kırıldığını görürse o bireyin öfkesine hâkim olabilen, sağduyulu ve anlayışlı kimse olduğuna alamet eder. Bazı rüya tabirlerine göre bu rüya her şeye kayıtsız ve tepkisiz kalan bir kimseye işaret eder.

Rüyada Dizinde Yara Görmek

Rüyada dizinde yara görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, kimsenin işine karışmayan, haddini bilen, fazladan konuşmayan ve büyüklerinin lafının üstüne laf söylemeyen bir mizaca sahip olduğuna tabir edilir.

Rüyada Diz Ağrısı Çekmek

Rüyada diz ağrısı çekmek, rüya sahibinin bazı girişimlerini, planlarını ve projelerini ileri bir tarihe ertelemek zorunda kalacağına rivayet edilir. Kişi, iş ve seyahat programında değişikliğe gitmek zorunda kalacak ve bu durum kendisini bir hayli uğraştıracak diye tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu