DRüya Tabirleri

Doğramak

Rüyada Doğramak

Rüyada doğramak, rüyayı gören bireyin, uzun bir zaman boyunca sıkıntı çektikten, çalıştıktan ve çok büyük emekler verdikten sonra kendisi için çok büyük bir başarı ve zenginlik getirecek bir işe gireceğine, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine, neredeyse görülmemiş büyük başarılara imza atacağına ve uzun zamanda ve andan beri hayalini kurduğu hayata ve isteklerine kavuşacağına kılavuz eder.

Rüyada Sebze Doğramak

Rüya sahibinin, büyük bir çaba göstermesiyle gelen zenginliğin ardından çok mutlu ve sevinçli günlere kavuşacağına sevdiği kişilerle mutlu olacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine ve uzun bir ömre sahip olacağına işaret eder. Aynı zamanda ve anda, yakın bir zaman içinde hiç ummadığı bir anda karşısına çıkacak olan bir kişi ile dünyaevine gireceğine tabir edilir.

Rüyada Et Doğramak

Rüyayı gören bireyin, çok hayırlı ve güzel bir şekilde başlayan çalışmalarının kısa süreli olacağına, kazancının umduğu gibi devam etmeyeceğine, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, elinde bulunan imkânların kısa sürece eriyip gideceğine ve daha önce başına gelmiş olan kötü bir olayın tekrar karşısına çıkacağına kılavuz eder.

Rüyada Soğan Doğramak

Rüya sahibinin, kısa süre önce yaşadığı ve büyük başarı kazandıracak olan bir olay ile çok büyük zenginliğe kavuşacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, uzun bir dönem boyunca bu şekilde devam ettikten sonra yakın bir zamanda ve anda çok üzüleceği ve kahrolacağı bir haber alacağına ve ağlayacağı bir olay yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Elma Doğramak

Rüyayı gören bireyin, hayırlı ve güzel işlere gireceğine, bu sayede büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve karşısına çıkan bütün sorunları ortadan kaldıracağına yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu