DRüya Tabirleri

Doğum Sancısı Çekmek

Rüyada Doğum Sancısı Çekmek

Rüyada doğun sancısı çekmek, bireyin tüm sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulmasına az kaldığını işaret eder. Kişinin beklediği huzurlu ve mutlu günlerin çok yakında olduğuna dair uyarıcı bir rüyadır. Sabır ve azimle tüm sorunların çözüleceğine ve biraz daha zamana ihtiyaç duyulacağına yorumlanır. Rüyasında doğum sancısı çeken kişi aynı zamanda ve anda ev taşır veya bir taşınmaz satın alır. Zorlu geçecek bir dönemden sonra gelecek olan iyi günlere işaret eder.

Rüyada Doğum Yapmak

Kişinin borçlarından kurtulup maddi açıdan rahata ermesine yorulur. Bekar bir kişi rüyasında doğum yaptığını görürse yakın zamanda ve anda bir evliliğe imza atar. Rüyada doğum yapmak her türlü sıkıntıdan kurtulmaya ve aynı zamanda ve anda kısmetlere yorumlanır. Rüyasında doğum yaptığını gören kişi erkek ise, yakın zamanda ve anda sağlığının bozulacağına ve hastalanacağına kılavuz eder. Rüyada doğum yapmak ve dünyaya sağlıklı bir bebek getirdiğini görmek anlamı, hayatın yönünü değiştirecek gelişmeler yaşanacağına, iş ve ev değişikliğine yorumlanırken, doğan bebek güzel ise gelişmelerin olumlu olacağına, çirkin bir bebek ise üzüntülü gelişmeler olacağına işaret eder.

Rüyada Kız Çocuk Doğurmak

Rüyasında kız çocuk doğurduğunu gören kişi sevinçli bir haber alır ve gurbetteki bir sevdiğine kavuşur. Rüyasında kız çocuk doğuran bekar kızlar hayırlı bir kısmete kavuşurlar. Hamile bir bayan rüyasında kız çocuk doğurduğunu görüyorsa, gerçek hayatta sağlıklı bir erkek evlat sahibi olur.

Rüyada Erkek Çocuk Doğurmak

Hamile bir bayan rüyasında erkek çocuk doğurduğunu görürse, bu kız bebeği olacağı anlamına gelir. Rüyasında erkek çocuk doğuran kişi devlet makamlarındaki bir işini halleder ve maddi açıdan rahata erer. Kişinin maddi ve manevi açıdan arzu ettiği hayata kavuşması anlamına gelir. Rüyada çocuk doğurmak her iki halde de zevk içinde yaşanacağı ve hayatın tüm nimetlerinden fayda edileceği şeklinde de tabir olur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu