DRüya Tabirleri

Doğum Yaptırmak

Rüyada Doğum Yaptırmak

Rüyada doğum yaptırmak, rüya sahibinin tövbelerinin ve dualarının kabul olacağı anlamına gelir. Rüyayı gören bireyin o zamana kadar çektiği zahmetin ve çilenin karşılığını, iyi günlere kavuşmakla alacağına ve tabir yerindeyse sabrının sonunda muradına ereceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin kavuşacağı güzel ve hayırlı günler sayesinde geçmişte yaşadığı tüm kötü olayları unutacağına ve bundan sonra dolu dolu yaşayarak geçmişin acısını çıkaracağına işaret eder.

Rüyada Doğum Yaptırdığını Görmek

Rüya sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, şansının döneceğine, kısmetlerinin açılacağına ve uzun zamandır gülmeyen yüzünün güleceğine tabir edilir. Hayırlı ve uğurlu olacak adımlar atmaya, aklını kullanarak doğru kararlar almaya bu sayede kurtuluşun yollarını bulmuş olmaya tabir edilir.

Rüyada Doğurtmak

Rüyada doğurtmak da rüyada doğum yaptırmakla aynı anlama gelir ve hayırlara alamet ettiği şeklinde kabul edilir. Rüyayı gören bireyin geleceğe olan inancının boşa gitmeyeceğine ve bireyin önünden sonunda aradığına, istediğine ve arzuladıklarına kavuşacağına rivayet edilir.

Rüyada Ebelik Yapmak

Rüyasında ebelik yaptığını gören kişi çevresindekiler için hayır getirecek işler yapacak kadar yüce gönüllü, mert, yiğit ve eli bol kimse olacak demektir. Rüya sahibinin kendisinden başka insanların acılarına da kulak verdiğine ve onlar için yapacaklarını esirgemeyeceğine işaret eder.

Rüyada Doğum Yapan Birini Görmek

Rüya sahibinin uykusunda doğum yaptığını gören bireyin hayatında köklü ve muhteşem değişiklikler olacağı yorumu yapılır. Rüyada görülen o kimsenin rahata kavuşacağı, esenlik bulacağı, gönül hoşluğu içinde olacağı ve daha kolay bir yaşam süreceği anlamına gelir.

Rüyada Doğum Sancısı Görmek

Rüya sahibinin hayatının düzene gireceğine, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, çevresindekilerle hoş sohbet ve uyum içinde olacağına, aile hayatının da güzelliklerle dolacağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu