DRüya Tabirleri

Doktor Olmak

Rüyada Doktor Olmak

Rüyada doktor olmak, rüya sahibinin ilim irfan sahibi ve çevresindeki herkese yardımcı olduğunu işaret eder. Hayırlı yorumlara vesile olan rüya, aynı zamanda ve anda hasta kimselerin bir anda iyileşeceğini de müjdeler. Rüyada doktor olduğunu gören kimse, sözü dinlenen, fikri alınan bir yönetici, cömert ve helal lokma kazanan bir işveren olur. Adil ve yüce gönüllü bir kimseye de kılavuztir.

Rüyada Doktor Görmek

Rüya sahibinin arkasından dedikodu yapan, onu çekemeyen ve başarılarını kıskanan çok yakın bir kimse olduğuna alamettir. Rüya sahibi açısından mesleğinde yükselmeye, yankı uyandıran önemli işler yapmaya ve yardımlarda bulunmaya alamettir. Rüyada göz doktoru görülürse rüya sahibi dini vecibeleri konusunda bir ulemaya danışır ve daha düzgün bir hayat sürer. Rüyada hasta olan birinin odasına giren doktor rüya sahibinin iyileşmesine ve eski sıhhatine kavuşmasına kılavuzken, sağlığı düzgün birinin odasına doktor girdiğini görmek anlamı de bireyin hastalanacağına işaret eder. Rüyasında doktor gören kişi erkek ise, iş yerinde kendisine zarar vermek için fırsat kollayan biri var demektir.

Rüyada Eve Doktor Gelmesi

Eve gelen doktor, rüya sahibinin çok yakınında kendisine düşmanlık besleyen biri olduğunun göstergesidir. Rüya sahibi kadınsa iffetine laf gelecek dedikodulara, erkek ise aile düzenini ve huzurunu bozacak ikinci bir kadına işaret eder Eve doktor gelmesi bazen de iyilik bulmaya ve sıkıntıların çözülmesine tabir olunur.

Rüyada Doktor Olmak Psikolojik Yorumu

Kişinin yakın çevresinde yardım etmek istediği kimseler olduğuna, bazen bir sorun karşısında çözüm bulmak için çırpındığına ve çözümler aradığına yorumlanır. Rüyasında doktor olduğunu görmek anlamı üniversite sınavlarına hazırlanan gençlerde de sıklıkla görülmektedir. Günlük hayatımızdaki düşüncelerimizin ve isteklerimizin rüyalarımıza yansıması bu anlamda normal ve en sık rastlanılan durumlardan biridir. Meslek seçiminde doktor olmak isteyen gençler de rüyalarında kendilerini doktor olmuş olarak gördükleri gibi, ailesinde hastası olan kimselerin de bu tip rüyalar görmeleri olağandır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu