DRüya Tabirleri

Dokunulmak

Rüyada Dokunulmak

Rüyada dokunulmak birbirinden değişik anlamlara gelmektedir. Ne şekilde ve kim tarafından dokunulduğuna göre yorumlanması gerekir. Küçük bir çocuk tarafından dokunulmak bireyin şefkat duygularının artacağını, olaylara duygusal tepkiler vereceğine ve alıngan bir döneme gireceğine, kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine yorumlanır. Yabancı birinin kendisine dokunduğunu gören bayanlar için iffetlerine söylenecek kötü bir söz yüzünden duyacakları üzüntüye ve dökecekleri gözyaşına kılavuztir. Rüya sahibi rızası olmadan kendisine dokunulduğunu görüyorsa ihanete uğrar, iftiraya maruz kalır ve üzüntü yaşar. Aynı zamanda ve anda hakkını gasp eden birinin varlığına, düşmanları tarafından her anının gözlendiğine ve dikkatli olması gerektiğine dair bilgi de verir. Aileden birinin kendisine sevgiyle dokunduğunu gören kişiler en zor anlarında önemli bir destek görerek sıkıntılarını hafifletirler.

Rüyada Hoyratça Dokunulmak

Birinin size sert bir şekilde dokunduğunu görmeniz o kimseden gerçek hayatta göreceğiniz bir fenalığa, size karşı alınan bir cepheye ve hakkınızda yalan yanlış laflar ederek ortalığı bulandıran insanlara yorumlanır. Eşinin kendisini hoyrat şekilde dokunduğunu görmek anlamı ise aradaki bağların zayıfladığı bir dönemin işaretçisidir ve evlilikte çatlakların, anlaşmazlıkların meydana geleceğini haber verir.

Rüyada Sevmediği Biri Tarafından Dokunulmak

Sevilmeyen, küskün olunan ya da kavga edilen biri tarafından dokunulduğunu görmek anlamı, o kimsenin sizinle iletişime geçmek için uğraş verdiğine ancak yanlış yollardan gittiğine yorumlanır. Kişinin gönlünü almaya çalışan eski bir dosta, işgüzar bir akrabaya da alamet eder. Rüya sahibinin isteklerinin ailesi ve yakın çevresi tarafından önemsenmediğine ve herkesin kafasına göre hareket ederek kişiyi zor durumda bıraktığına da tabir edilir.

Rüyada Dokunulmanın Psikolojik Yorumu

Sevilmek isteyen kişilerin, karşı cinsten görmek anlamı istedikleri yoğun ilgiye ve girdikleri beklentilere yorumlanır. Sürekli kendisinin övülmesini isteyen, kibirli kimseleri ifade ettiği gibi, aşırı benmerkezci bir yapının sinyallerini de verir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu