DRüya Tabirleri

Döl Görmek

Rüyada Döl Görmek

Rüyada döl görmek anlamı, bereket olarak yorumlanır ve azdan çoğa kavuşmaya yorulur. Rüya sahibinin gerek ticaretten gerekse özel hayatından yana yüzünün güleceğine, hane içinde aile fertlerinin sayısının artacağına ve rızkının da hiç kesilmeyeceğine kılavuz eder. Az paraya, küçük işlere girmeye ve bundan büyük paralar kazanmaya alamet eder. Kişinin, hayatı boyunca ekmeğinin azalmayacağı, geçiminin zorlaşmayacağı ve darlığa düşmeyeceği rivayet edilir.

Rüyada Sperm Akması

Bir bireyin rüyasında kendisinden sperm aktığını görmesi o kişi için sevinç anlamına gelir. Rüya sahibinin hayal ettiği işe kavuşacağına, sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine rivayet edilir.

Rüyada Meni Görmek

Rüyada meni görmek anlamı, rüya sahibinin uzun, sağlıklı ve zengin bir hayatı olacağına, bireyin eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına ve sahip olacağı malın ve gelirin de garantiye alınacağına alamet eder.

Rüyada Meninin Bulaşması

Rüyada meninin bulaşması, varlık sahibi olmaya yorulur. Kişinin elinin bollaşacağına, borçlarının ödeneceğine, gelirinin sürekli olacağına ve aynı zamanda ve anda işlerinin çoğalması sayesinde artacağına tabir edilir. Helal ve makbul olan dünya malına kılavuz eder.

Rüyada Mezi Görmek

Rüyada mezi görmek anlamı de meni görmek anlamı de aynı anlama gelir ve rüya sahibinin emeklerinizinve çalışmalarının karşılığını alacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına ve hayatının mutluluk içinde geçeceğine yorulur.

Rüyada Sevişmek

Rüyada sevişmek, hem hayır hem de şer olarak kabul edilir. Rüyanın yorumu, bireyin kendini kiminle sevişirken gördüğüne bağlı olarak değişir. Rüya sahibinin sevdiği biriyle seviştiğini görmesi hayırlara yorulur ve sıkıntıların, zahmetin, borçların ve zorlukların biteceğine yorulur. Fakat rüya sahibi sevmediği bir kişi ile seviştiğini görürse o zaman bu da kötü olayların yaşanacağına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu