DRüya Tabirleri

Dolandırıcı Görmek

Rüyada Dolandırıcı Görmek

Rüyada dolandırıcı görmek anlamı, dikkat çağrısında bulunur ve bireyin çevresinde göründüğünün aksine kötü düşünceli olan insanların varlığına dikkat çeker. Rüya sahibinin arkasından çevrilen işler olduğunu ve bunların ortaya çıkarılacağını, gözü açılan bireyin zor günler geçireceğini ancak sonunda önemli bir tecrübe edineceğini işaret eder. Tatlı dilli ancak yalan söyleyen, amacı insanları kandırmak ve onlardan faydalanmak olan insanlara dikkat çeken rüya maddi konuda zayıflanacağını, eldeki malların değer kaybına uğraması yahut el değiştirmesi gibi sorunların gündeme geleceğini tabir eder. Kişinin iş ortamında ilgisi olmayan bir konuda suçlanacağını ve haksızlığa uğrayacağını, kederleneceğini, kendini umutsuz hissedeceğini kılavuz eder. Akraba çevresinden miras konularında kişiye olumsuz tavır alan ve rüya sahibine ait mülklerle ilgili hak iddia eden kimselerin varlığına da alamettir.

Rüyada Dolandırıcı Birini Dövmek

Bir hırsızlığa şahitlik etmek, bu durumun önüne geçmek ve ihbarda bulunmak manasına geldiği gibi, gerçek hayatta da kişiyi dolandırmak isteyen, kötü niyetli birini açığa çıkarıp herkese ifşa etmek manasındadır. Özel hayatta eşle arada para konularında ciddi sıkıntıların olduğunu, eşin üstüne düşen sorumluluğu önemsemeden davranması yüzünden bireyin zor günler geçirdiğini ve bu meselelerle ilgili karşılıklı şekilde oturup konuşulacağını, bir müddet ev içinde gergin anlar yaşanacağını tabir eder.

Rüyada Dolandırıcılık Yaptığını Görmek

Yakın çevreye karşı utanılacak bir duruma düşmeye ve yaptığından pişman olmaya, hatalı davranışlar, yalanlar ve insanların arkasından dedikodular yapmak nedeniyle arkadaşlarla iletişimin bozulacağına yorumlanır. Yaşanacak maddi kayıpların yanında daha büyük manevi kayıplar olacağını, itibarın zedelenmesi ve saygınlığın yitirilmesi sonucu iş yaşantısının da kötü şekilde etkileneceğini ifade eder.

Rüyada Dolandırıcı Görmenin Psikolojik Yorumu

Günlük hayatta bazı ikilemler yaşandığını, insanlara güvenmek, toplum içine karışmak konusunda bazı sıkıntılar çekildiğini bildiren rüya, her konuda ve her ilişkide aşırı temkinli hareket edildiğini de bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu