DRüya Tabirleri

Dolgu Görmek

Rüyada Dolgu Görmek

Rüyada dolgu görmek anlamı, bir hastalığa şifa bulmak ya da hasta bir kimsenin iyileşmeye başlaması anlamına gelir. Borçları olanların görecekleri bir destekle ihtiyaçlarını giderebileceklerini de bildiren rüya genellikle rahatsızlıklar söz konusu olsa dahi bireyin uzun ömürlü olacağına yorumlanır. Geçirilecek bir operasyon veya ameliyata da işaret eden rüya, yaşanacak aksiliklerden sonra bireyin iş yaşamını düzeltmek konusunda uzun süre sıkıntı çekeceğine alamet eder. Geçici ve kısa süreli çözümlerle sorunların üstesinden gelmeye çalışmanın da işareti olan rüya, var olan durumların daha sonra yeniden nüksedeceğini de bildirir.

Rüyada Dolgu Düşürmek

Dolgu düşmesi, bulunan çözümlerin işe yaramadığını ve daha sonra aynı sorunun bireyin karşısına çıkarak can sıkıcı bir hale geleceğini bildirir. Rahatsızlıkların yeniden tekrarlamasına ve bireyin bir süre daha tedavi sürecine devam etmesi gerektiğine de işaret eden rüya, ilişkilerde geçmiş sorunlar yüzünden çıkacak tartışmalı, kavgalı ortamların ve ayrılık konuşmalarının gündeme gelmesinin de kılavuzidir. Aşırı stres ve yoğun bir baskının söz konusu olacağı dönemde kişi kendisini çaresiz hisseder ve sorunların altından kalkamaz.

Rüyada Dolgu Yaptırmak

İşyerinde mutsuz olan, amirleri veya çalışma arkadaşları ile geçinemeyen kimselerin işten ayrılmak zorunda kalacaklarına ve bir süre boyunca cepten harcayacaklarına, iş arayacaklarına alamettir. Sorulara bulunan cevapların aslında bireyin ihtiyacı olanlar değil, geçici bir süreliğine rahatlatacak olan çözümler içereceğini, sorunlara kökten cevap bulabilmek için problemin kaynağını tümden yok etmek gerektiğini de bildirir. Yarım kalan işlere ve alınan sorumlulukları doğru şekilde yerine getirememenin de ifadesidir.

Rüyada Dolgu Yaptırmanın Psikolojik Yorumu

Aşk acısı çeken kimselerin bu duygudan kurtulmak için karşı cinsle olan ilişkilerinde saplantılı tavırlarda bulunduğunu, tamamen kendini düşünen hareketler içinde olunması nedeni ile de istenilen türde bir ilişkinin yaşanamadığını tabir eder. Zarar görülen bir ilişkinin bir türlü bitirilemediğini, bireyin cesaretini toplayamadığı için kötü koşullara bir süre daha dayanmaya çalıştığının da sembolüdür.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu