DRüya Tabirleri

Dolmuşa Binmek

Rüyada Dolmuşa Binmek

Rüyada dolmuşa binmek, rüyayı gören bireyin, iş hayatında yaşadığı bir sıkıntıdan kurtulmak için bir kişi ile görüşmek amacı ile bir yere gideceğine, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına ve çok zor bir dönemden geçip çok iyi yerlere geleceğine ve büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Dolmuşa Bindiğini Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin bu sorunları çözmek için en kısa zamanda ve anda bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculukta eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine ve çok büyük kazanç sağlayacak işlere gireceğine kılavuz eder.

Rüyada Dolmuşa Binip İnmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatı ile ilgili sıkıntılı bir durumdan sonra hayırlı bir yolculuğa çıkacağına, bu yolculuktan çok iyi ve hayırlı haberler ile dönüleceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, sıkıntıların son bulacağına, iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine ve uğranılan zararın kısa zaman içerisinde telafi edileceğine tabir edilir.

Rüyada Yanlış Dolmuşa Binmek

Rüya sahibinin, iş hayatındaki sorunlardan kurtulmak için çıkacağı yolculuktan eli boş döneceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Sarı Dolmuşa Binmek

Çalışma hayatı ile ilgili sorunlara çare bulmak için çıkılan yoluculuktan sonra çok zor zamanlar geçirileceğine, yolculuğun hiçbir yarar getiremeyeceğine aksine destek veren insanları da küstüreceğine ve çok zor zamanların yaklaşmakta olduğuna yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu