DRüya Tabirleri

Dolu Yağdığını Görmek

Rüyada Dolu Yağdığını Görmek

Rüyada dolu yağdığını görmek anlamı genellikle hayırlara yorulmaz. Kişinin başına gelecek felaketlere ve uğursuzluklara dair uyarı veren bir rüyadır. Sağlığın bozulmasına, mal ve para kaybına, yakın arkadaşlardan uzak kalmaya ve aile içinde gerginliklere kılavuztir. Rüyada dolu yağması bireyin kazancının düşeceğine ve geçim sıkıntısı nedeni ile zor günler geçireceğine de yorulur. Çabaların boşa gideceğine ve vefasız kişilerle karşılaşılacağına da tabir olur.

Rüyada Dolu Yağması

Dolu görmek anlamı kıtlıkla anılır ve bireyin gelirinin azalmasına, mal ve para kaybına uğramasına, ailesindeki kişilerle arasında çatışmalar yaşanacağına işaret eder. Rüyada dolu görmek anlamı genellikle hayırlı şekillerde açıklanmaz. Musibetlere ve belalara işaret eden rüya aynı zamanda ve anda bireyin buhranlı bir dönem geçireceğini ve yardıma ihtiyaç duyacağı anlamına da gelir. Rüyayı gören kişi zengin ise yoksullaşır, fakir ise daha da düşkün bir duruma gelir.

Rüyada Doluya Tutulduğunu Görmek

Kişinin dostlarından ve yakınlarından destek alması gerektiği bir dönemden geçtiğine yorumlanır. Azap çekilecek durumlarla karşılaşıldığına ve sıkıntıların artacağına alamettir. Mevsimi dışında yağan dolu kıtlıkla yorulurken, kişi doluya tutulursa borçlarını ödeyemeyecek duruma düşer. Doluya tutulan kişi aynı zamanda ve anda Allah ’a yakışmayan bir hayata sahip olduğundan günahkardır ve rüya kişiye tövbe etmesi için uyarıda bulunur. Rüyada doluya tutulmak aynı zamanda ve anda aile içinde kavgaların ve şiddetli geçimsizliklerin olacağına da tabir edilir.

Rüyada Şiddetli Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyasında şiddetli yağmur yağdığını gören bireyin hayatında çok ani ve büyük değişmeler olur. Üzücü ve sıkıntılı haberlere de kılavuz eden rüya aynı zamanda ve anda bireyin çevresinde düşmanlarının olduğunun ve yalnızlaştığının da işaretidir. Rüyasında şiddetli yağan yağmura yakalanan kişi öfkeli sözlere maruz kalır ve hatta iftiraya uğrar. Giriştiği işlerde veya hedeflerinde pek çok engelle karşılaşır. Amirleri ile arası açılır veya işinden olur. Genellikle olumsuz anlamları olan rüya bireyin pek çok derde ve sıkıntıya düşeceğine alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu