DRüya Tabirleri

Dolunay Görmek

Rüyada Dolunay Görmek

Rüyada dolunay görmek anlamı, rüya sahibinin şansının ömrü boyunca yaver gideceği, kısmetinin hep arkasından geleceği, her gittiği yerde mutlaka rızkının orada kendisini bekleyeceği ile tabir edilir.

Rüyada dolunay görmek anlamı rüya sahibi için hayattaki en büyük mutlulukları yaşamaya ve en büyük zaferleri kazanmayı kılavuz eder. Rüya sahibi hayattan payına düşen mutluluğu da nimeti de mutlaka alacak ve her zaman en iyisi için uğraş verecektir. Rüyada dolunay görmek anlamı, rüya sahibinin temiz ve güzel olan geleceğini simgeler. Kişinin mutluluğu artarak çoğalacak ve hayatta yüzü her daim güleç olacak demektir.

Rüyada Ay Görmek

Dünyanın en güzel duygularını tatmaya kılavuz eder. Rüya sahibinin hayatta en çok yaşamak istediği duyguları yaşamasına ve bu duyguların hazzı ile ruhunun gençleşip, güzelleşmesine tabir edilir.

Rüyada Ay Tutulması

Hayra kılavuz etmez. Rüya sahibinin çevresindeki bir bireyin üzüleceği ve zarar göreceği bir şey yaşaması anlamına gelir.

Rüyada Ayın Parladığını Görmek

Hayırlı olacak kısmetler almak şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi için sonsuz bir dünya saadeti sunacak olan, güzel ve kutsal bir şey yaşamak anlamına gelir. Bu olayın yaşatacağı duygular sayesinde rüya sahibi hayatında başka hiçbir güzellik olmasa bile bir ömür mutlu olacak demektir.

Rüyada Ay ve Güneş Görmek

Bu iki nesneyi rüyada bir arada görmek anlamı, hem hayra hem de şerre kılavuz eder. Rüya sahibinin çevresinden göreceği saygının yanı sıra, hak yolundan uzaklaşması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Parçalanmış Ay Görmek

O bölgede çok büyük bir uğursuz yaşanacağına ve bire bir etkilenmese bile herkesin bundan olumsuz olarak etkileneceğine kılavuz eder.

Rüyada Aya Dokunmak

Sonu mutlulukla bitecek güzel ve temiz bir ilişkiye işaret eder. Bu birlikteliğin sonu nikâh masasında olacak demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu