DRüya Tabirleri

Domates Toplamak

Rüyada Domates Toplamak

Rüyada domates toplamak, bireyin beklenmedik şekilde karşılaşacağı bir kısmete yorulurken aynı zamanda ve anda aile için de hayırlı gelişmeler yaşanacağına alamettir. Bir tarladan domates topladığını gören kişi çok büyük işlere imza atar ve işlerini büyütür. Bir bahçe içinde domates toplamak ise bireyin hanesinden bir kimsenin resmi makamlarda işe gireceğine yorulur.

Rüyada Yeşil Domates Toplamak

Yeşil, olgunlaşmamış domates toplamak haram mala ve paraya işaret edeceği gibi, bireyin acele ettiğini ve henüz zamanı gelmeyen işlerle uğraşıp zarara uğrayacağını gösterir. Yeşil domates toplayan kişi beklediğini bulamaz ve hayal kırıklığı yaşar. Ticaret ile uğraşıyorsa, işleri ters döner ve ortağı varsa ayrılır.

Rüyada Domates Satmak

Feraha kavuşmaya ve beklenen bir haberin gelmesine yorumlanır. Çok sayıda domates satan bireyin kazancı da o dayanışması çok olur. Rüyasında domates satan kişi uğraşlarının ve çabalarının sonucunu alır. Sözü dinlenen bir kimseye ve itibara da yorumlanır. Domates satmak bazı yorumlarda ise sıkıntıya kılavuztir ve bireyin sevdiklerinden dolayı büyük bir hayal kırıklığına uğrayacağı anlamına gelir. Domates satan kişi elde ettiklerini alnının teri ile kazanır ve kazancından yardıma ihtiyacı olanlara da yardımlarda bulunur. Salih ve iyi yürekli bir kimseden görülecek bir desteğe de tabir olur.

Rüyada Domates Görmek

İki şekilde yorumlanır. Domatesler güzel ve olgun ise gelecek güzel bir habere ve kısmete yorumlanır. Domatesin güzelliği yaşanacak olan olayın da daha güzel olmasına yorumlanır. Ekşi domates görmek anlamı ise tatsız bir olay yaşanacağını ve bireyin ağzının tadının da bozulup, huzurunun kaçacağına yorumlanır. Diğer yoruma göre ise domates görmek anlamı sıkıntıya yorulur ve bireyin para kaybına uğrayacağını, ruhen de sıkıntı yaşayacağına kılavuz eder. Mevsimi içinde domates görmek anlamı bireyin bereketli bir iş sezonu geçireceğine ve malının, mülkünün artacağına yorumlanırken, mevsimsiz görülen domates bireyin yanlış yollara sapacağını ve eline geçen her şeyi boş hayaller uğruna kaybedeceğine, yanlış yatırımlar yapacağına tabir olur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu