DRüya Tabirleri

Dondurma Almak

Rüyada Dondurma Almak

Rüyada dondurma almak, gelecek güzel ve neşeli bir habere işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı önemli bir olayı başkaları ile paylaşması ve mutluluğunu yakın çevresine haber vermesi anlamlarına da gelir. Rüyada dondurma alan kişi başvurduğu bir işten olumlu haber alır, çocuğu yoksa ve evli ise eşi gebe kalır, bekar ise mutlu olacağı ve güzel bir yuva kuracağı bir kimse ile tanışır. Dondurma almak aynı zamanda ve anda feraha kavuşmak ve sıkıntılardan uzak bir hayat sürmek anlamına da gelir. Rüyada bir başkasının sunduğu dondurmayı aldığını gören kimse, rüyasında gördüğü kişi tarafından çok büyük bir yardım görür. Kendisini başkasına dondurma verirken gören kimse ise borç verir ya da bir kimsenin sorununa çare bulur.

Rüyada Dondurma Satmak

Kendisini rüyasında dondurma satarken gören kimse, çevresindeki herkese yardım eli uzatan, geniş gönüllü ve eli bol bir kimsedir. İyilik yapıldığına ve sevabın da çok olduğuna işaret eden rüya aynı zamanda ve anda rüya sahibinin anne babası nazarında iyi ve hayırlı bir evlat olduğuna da kılavuztir. Dondurma sattığını gören kimse yeni bir işe girer veya iş yeri açar. Gelirin kişiyi sıkıntıya düşürmeyecek seviyede olacağına ve bereketinin her daim süreceğine de işaret eder.

Rüyada Dondurma Görmek

Rüyasında dondurma gören kimsenin uzun süredir hayal ettiği bir isteği gerçekleşir veya çok sevdiği bir kimseden müjdeli bir haber alır. Bekar kimseler için sevdiği kimse ile beraber bir yolculuğa çıkma anlamına da geldiği gibi, yapılacak küçük bir yatırımı da işaret eder. Dondurma görmek anlamı bireyin sıkıntılarından uzak ve sevdikleri ile neşeli günler geçireceği anlamlarına da gelir.

Rüyada Dondurma Almak Psikolojik Yorumu

Kişinin gönül maceralarına, havai isteklerine ve eğlenceye düşkün olduğuna işaret eden rüya aynı zamanda ve anda uzun süredir beklenen iyi bir habere duyulan özleme de işaret eder. Rüyada dondurma almak psikolojik olarak keyifli bir süreç geçirildiğine ve bireyin mutlu olduğuna tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu