DRüya Tabirleri

Dondurma Görmek

Rüyada Dondurma Görmek

Rüyada dondurma görmek anlamı ne yazık ki hayırlı şeylere kılavuz etmez. Kişinin büyük zorluklar, sıkıntılar ve üzüntüler yaşayacağı günlerin geldiğine işaret eder. Rüyasında dondurma gören bireyin evliliği ve ailesi ile olan ilişkileri de kötüye gidecek hatta neredeyse kopma noktasına gelecek demektir. Rüyada dondurma görmek anlamı bireyin düzeninin ve işlerinin bozularak hayatının kötü yöne doğru gitmesine ve ağız tadının kaçmasına yorulur.

Bir kişi rüyasında erimiş bir dondurma görürse eğer bu o bireyin hiçbir isteğinin olmayacağı ve ideallerine kavuşamayacağı anlamına gelir. Rüyasında kışın ortasında dondurma gören kişi onu hayal kırıklığına uğratacak ve çok büyük üzüntü yaşamasına neden olacak bir haber alacak ve sıkıntıya düşecek ve günlerce içine kapanacak demektir. Rüyada yazın yenilecek olan meyveli dondurma kişi için bir biri arkasına gelecek olan kısmet ve iş teklifi anlamına gelir.

Rüyada Dondurma Yemek

Rüyada dondurma yemek güzeldir. Kısmet anlamına gelir. Aynı zamanda ve anda bireyin bozulan sağlığının, moralinin ve işlerinin düzelmesi şeklinde tabir edilir. Rüyada karışık dondurma görmek anlamıse bireyin monoton olan hayatına eğlence katmak istediği yönünde yorumlanır.

Rüyada Dondurma Almak

Rüyada dondurma almak kişiye hayır ve mutluluk getirecek bir fırsat yakalaması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Dondurma Yapmak

Bir kişi eğer rüyasında dondurma yaptığını görürse bu o bireyin iş ve ev değiştirmek istediği anlamına gelir. Bu kişi her gün aynı işi yapmaktan ve her gün aynı manzarayı görmek anlamıten bir hayli bunalmıştır.

Rüyada Dondurma Külahı Görmek

Rüyada sadece dondurmanın külahını görmek anlamı bireyin ideallerine ve hedeflerine ulaşacağına ama daha vakti gelmediğine yani bir süre daha alacağına işaret eder.

Rüyada Dondurma Satmak

Rüyada dondurma satmak bireyin düzenin, işlerinin ve keyfinin bozulmasına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu