DRüya Tabirleri

Dondurma Yemek

Rüyada Dondurma Yemek

Rüyada dondurma yemek, çok hayırlıdır. Rüya sahibi için iyilik ve güzellik dolu bir yaşam süreceği anlamına gelir. Kişinin mutlu olacağı, uzun yaşayacağı, arzularını gerçekleştirmek için karşısına harika fırsatlar çıkacağı şeklinde tabir edilir. Herkesi kıskandıracak kadar şanslı olmaya kılavuz ederken rüya sahibinin Allah ’ın izniyle kafasına koyduğu her işi tamamlayacağına ve hiç bir isteğinin yarım kalmayacağına rivayet edilir.

Rüyada Çikolatalı Dondurma Yemek

Rüyada çikolatalı dondurma yemek uğur olarak kabul edilir ve rüyayı gören bireyin takdire layık görüleceği işler yapacağına bu sayede işinde istediği noktaya geleceğine alamet eder. Gönül hoşluğu içinde, her gün şükredilmesi gereken bir hayat sürmeye ve mutlu olamaya yorulur. Allah ’ın kendisine güzel yazılar yazıldığına inanılan bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Dondurma Yediğini Görmek

Rüyada dondurma yediğini görmek anlamı, dertlerden ve sıkıntılardan kurtulmaya, ferahlığa ve rahatlığa kavuşmaya, bireyin içini rahatlatacak haberler alacak olmasına ve böylece keyfinin de ağız tadının da yerine gelmesine tabir edilir.

Rüyada Dondurma Aldığını Görmek

Rüyada dondurma aldığını görmek anlamı, rüyayı gören bireyin hayatının en parlak, en güzel, en karlı dönemini yaşayacağına ve bu dönemde daha önce hiç olmadığı kadar kazançlı ve huzurlu olacağına işaret eder.

Rüyada Dondurma Yapmak

Rüyada dondurma yapmak, rüya sahibinin hayatıyla ilgili değişiklikler yapmaya karar vereceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına ve bu konuda sonucun istediği gibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Dondurma Vermek

Bir kişi rüyasında birine dondurma verdiğini görürse eğer, dondurma verdiğini gördüğü kişi memnun olursa bu o kişiye karşı güzel tavırlar içerisinde olacağına kılavuz ederken eğer dondurma verdiği kişi dondurmayı kabul etmez geri çevirirse de o kişi ile yaşanacak tatsızlığa tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu