DRüya Tabirleri

Dönmek

Rüyada Dönmek

Rüyada dönmek, tek şekilde tabir edilmez örneğin bireyin başının üzerinde döndüğünü görmesi pek de iyi şekilde ifade edilmez. Engellerle karşılaşmaya, zorluk ve zahmet çekmeye, insanlarla geçimin ve muhabbetin bozulacağına, huzur ve sakinliğin yerini, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına kılavuz eder. Eğer kişi kendi çevresinde daireler çizerek döndüğünü görürse o kişi hayatını dinine adayacak demektir.

Rüyada Arkasını Dönmek

Bir kişi rüyasında kendisini arkasını dönerken görürse eğer, o kişi hayatı boyunca temkinli olacak demektir. Bu bireyin özellikle de kul hakkına girmemek, haksızlık, iftira ya da yolsuzluk etmemek için büyük ihtimam göstereceği anlamına gelir. Doğru kişi olmak ve Allah ’ın sevgili kulları arasına girmek için çabalamaya rivayet edilir.

Rüyada Eskiye Dönmek

Rüyada eskiye dönmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin eski günlerini aradığına, ailesi ile mutlu olduğu zamanları bir türlü unutamadığına ve anılarına çok bağlı kaldığına kılavuz eder.

Rüyada Geçmişe Dönmek

Rüyada geçmişe dönmek de eskiye dönmekle aynı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören bireyin dünlerine karşı büyük özlem çektiğine rivayet edilir.

Rüyada Kendi Etrafında Dönmek

Rüyada kendi etrafında dönmek, dürüst olmaya işaret eder. Rüya sahibinin hayatı boyunca helal kazanç elde etmek için savaşacağına, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına ve iyi kimselerden olacağına tabir edilir.

Rüyada Hacdan Döndüğünü Görmek

Rüyada hacdan döndüğünü görmek anlamı, rüyayı gören bireyin hayallerinin gerçekleşeceği, kuşkularının ve korkularının biteceği, hayatının olumlu yönde ilerleyeceği ve şansının açık olacağı şeklinde yorumlanır. Geleceğin parlak, kısmetin de bol olacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada Yolculuktan Döndüğünü Görmek

Rüyada yolculuktan döndüğünü görmek anlamı, bireyin verdiği sözü yerine getirmeyi başaracağına kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu