DRüya Tabirleri

Dövüş Görmek

Rüyada Dövüş Görmek

Rüyada dövüş görmek anlamı, hayat içerisinde kendisi çok yorarak ve vücudunu hor kullanarak zorlayan rüya sahibinin, hiç beklemediği bir anda çok kötü bir hastalık ile karşılaşacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, günbegün kötüleşeceğine ancak daha sonra eski haline döneceğine alamet eder. Aynı zamanda ve anda, rüyayı gören bireyin, hastalanmamak ve sağlığı ile problem yaşamamak için kendisine iyi bakması, sağlığına dikkat etmesi ve vücudunu koruması gerektiğine işaret eder.

Rüyada Dövüş Etmek

Uzun zamanda ve andan beri işsizlik çeken rüya sahibinin, yakında gireceği bir işte çok büyük bir azim ve sabır ile çalışacağına, işsiz olarak geçen zamanların zararını çıkarmak için kendisini çok yoracağına, evini geçindirmek ve hayatını sürdürmek için alınteri dökerek kazanç elde edeceğine kılavuz eder.

Rüyada Dövüş Horozu Görmek

Rüyayı gören bireyin, sevdiği kişiler için gözünü kırpmadan bazı sıkıntılı ve sorunlu durumlara gireceğine, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına ve araya giren kişiler sayesinde sorunların halledileceğine rivayet eder.

Rüyada Dövüşmek

İş hayatında ya da eğitim hayatında yaşanan bazı olaylar karşısında rüya sahibinin etrafındaki insanlar ile bazı fikir ayrılıkları yaşayacağına, bu yüzden sıkıntılı bir duruma düşeceğine ve daha sonra yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Dövüş İzlemek

Yaşanacak olan kötü olaylardan ve yakın bir zaman içinde rüyayı gören bireyin sağlığına ve beslenmesine yeteri kadar dikkat etmemesinden ötürü büyük bir rahatsızlık yaşayacağına ve uzun bir süre boyunca hasta yatacağına alamet eder.

Rüyada Dövüşçü Görmek

Rüya sahibinin, hayatı ile ilgili verdiği neredeyse bütün kararların çok hayırlı olacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına ve hayal edilen herşeye kavuşacak bir duruma geleceğine işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu