DRüya Tabirleri

Dua Etmek

Rüyada Dua Etmek

Rüyada dua etmek güzel ve hayırlı şeylere kılavuztir. Rüyasında dua ettiğini gören kişi huzura ve esenliğe kavuşur. Rüyada dua etmek, bireyin tüm sıkıntı, zorluk ve dertlerinden arınması ve kurtulması demektir. Rüyada dua ettiğini ve birisinin kendisine dua ettiğini gören kişi bolluğa ve zenginliğe kavuşur, hayır işi yapar ve Allah katında da makbul biri olur.Rüyada namaz kıldıktan sonra son duayı okumayı başardığını gören için hayatının olumlu yönde değişeceği ve mutluluğa kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyasında gönlünden dua etmek geçtiği halde bunu bir türlü başaramadığını gören kişi hak yolunda yapması gereken iyiliği zamanında yerine getirmiyor demektir. Rüyada bireyin bildiği bir rüyayı ezberinden okuması amacına uygun olarak davranmaya duayı bir kitaptan ya da kâğıttan okuması, hak yolunda iyi ve güzel işler yapanların yolundan gitmesine işaret eder. Rüyada bireyin hiç bilmediği bir yerde dua etmesi âlim olan ve insanlar için iyi dileklerde bulunan birine işaret eder.

Rüyada Duanın Yarım Kalması

Rüyada bireyin duasının yarıda kalması, sonuna kadar okuyup bitirememesi elindeki işi yarım kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Toplu Halde Dua Etmek

Rüyada topluca dua etmek, insanlığın tümüne faydası olacak bir refahın ve huzurun tüm insanlar için hâkim olmasına işaret eder.

Rüyada Dua Edememek

Rüyasında bunu çok istediği halde bir türlü duasını edemediğini gören kişi hedeflediği şeylere kavuşamayacak demektir.

Rüyada Karanlıkta Dua Etmek

Rüyada karanlıkta dua ettiğini gören kişi tüm sorunlarından, üzüntülerinden ve yaşadığı zorluklardan kısa sürede kurtulacak ve gönül hoşluğu yaşayacak demektir.

Rüyada Beddua Etmek

Rüyada beddua ettiğini gören kişi, kime beddua ediyorsa o kişiye karşı hoşgörü ve anlayış göstermeyecek ve o kişiye zalimce davranacak demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu