DRüya Tabirleri

Düğün Hazırlığı Yapmak

Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak

Rüyada düğün hazırlığı yapmak, sosyal yaşantıda meydana gelecek önemli gelişmelere işaret ettiği gibi, bireyin uzun süredir elde etmek için uğraştığı bir işin de sonuna gelindiğini tabir eder. Rüyasında düğün hazırlığı yapan kişi bekarsa evlenir, evli ise de çocuk sahibi olur ve müjdeli haberler alır.

Rüyada Düğünde Oynamak

Çok büyük bir sevinç yaşanacağına ve bireyin hayatının tamamen değişeceğine, mutlu bir beraberliğe, bekarlar için şanslı bir tanışmaya ve aile kurmaya da işaret eder. Mezuniyete, nişana ve mutluluk verici kutlamalara da tabir edilen rüya genellikle hayırlara vesiledir. Neşeli, tasasız günlerin yaşanacağını müjdeler.

Rüyada Düğün Görmek

Aile içinde olacak ani gelişmelere, bireyin borçlarını ödemek için ailesinden veya yakınlarından destek görmesine, bazı durumlarda sorumlulukları yerine getirmek konusunda yeteri kadar çaba gösterilmediğine yorumlanır. Kişi başkasının düğününe gitmiş ise, ailesinin kendisine ihtiyaç duyduğunu, yardım etmesi gereken insanlar olduğunu işaret eder. Tanımadığı birinin düğününe giden kimse ise hayır duaları alır ve anne babası ondan memnun kalır.

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüya sahibi hasta ise iyileşir, sağlık dolu bir hayat sürer. Düğün davetiyesi gören ev değiştirir, çevresi yenilenir ve evli ise bir evlat sahibi olur.

Rüyada Düğün Alışverişi Yapmak

Kazancın çok bol olacağına ve içinde bulunulan yılda bireyin tüm hayallerini arka arkaya gerçekleştireceğine yorumlanır. Yaşlı kimseler için evlatlarından göreceği saygıya ve hürmete de kılavuz olan rüya aynı zamanda ve anda aile bağlarının da çok sıkı olduğuna tabir edilir.

Rüyada Düğün Hazırlığı Yapmak Psikolojik Yorumu

Evlenmek üzere olan kişilerin gördüğü rüyalar arasındadır. Gün içinde düğünleri için yapacakları hazırlık üzerine kafa yoran ve araştırmalar yapan, sürekli olarak düğün ile ilgili şeyler düşünen kişiler rüyalarında da düğün hazırlığı yaparlar. Öte yandan, evlenmek isteyen ancak hayat arkadaşını bulamadığı için bir türlü evlenemeyen kişilerin de bilinçaltlarından kaynaklanan bir bastırılmış duygunun rüyada ortaya çıkmasıdır. Arzu edilen olaylar veya yaşanamamış olan hayaller rüyalarda da sembolik şekilde görülürler.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu