DRüya Tabirleri

Düğüne Gitmek

Rüyada Düğüne Gitmek

Rüyada düğüne gitmek, gün yüzü görmeye, neşelenmeye ve keyiflenmeye vesile olacak olaylar yaşamaya, müjdeli haberler almaya, mutluluktan havalara uçmaya, dertlerin verdiği hüzünden kurtulmaya, esenlik ve rahatlık bulmaya rivayet edilir. Kişinin beklentilerinin gerçekleşeceği, hem özel hayatının hem de aşk hayatının yolunda gideceği, geçim sıkıntısının tamamen ortadan kalkacağı ve bireyin artık güzel bir hayatı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Düğüne Gitmek İçin Hazırlanmak

Rüyada düğüne gitmek için hazırlanmak, rüya sahibinin gerçekleştirmeyi çok istediği bir hayalini ya da plan ve projesini hayata geçirmek için büyük bir fırsat elde edeceğine işaret eder. Aynı zamanda ve anda kişi, çok istediği bir iş için kendisini umutlandıracak ve cesaretlendirecek bir haber alacak demektir.

Rüyada Sünnet Düğününe Gitmek

Rüyada sünnet düğününe gitmek de düğüne gitmek gibi tabir edilir ve hayırlara kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin gözyaşının kuruyacağına, hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına ve isteklerinin hepsinin zamanı geldikçe gerçek olacağına rivayet edilir.

Rüyada Düğün Görmek

Rüyada düğün görmek anlamı, dileklerin kabul olacağı anlamına gelir. Kişinin hayatını bayrama çevirecek olayların ve gelişmelerin yaşanacağına bu durumun geçici değil ömürlük olacağına ve bireyin şansının da hayatı boyunca devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Düğünde Oynamak

Rüyada düğünde oynamak, kısmen de olsa rüyadaki anlamına benzer şekilde değerlendirilir ve rüya sahibinin yaşayacağı büyük bir mutluluk nedeni ile sevinçten ve heyecandan zil takıp oynayacağı duruma geleceğine yorulur.

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek anlamı rüya sahibinin şansı olarak kabul edilir ve rüyayı gören bireyin şansının açık olacağına, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine tabir edilir. Hayatın her geçen gün iyiye gideceği şeklinde yorumlanır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu