DRüya Tabirleri

Dünür Görmek

Rüyada Dünür Görmek

Rüyada dünür görmek anlamı, rüyayı gören bireyin sevdikleri ile bol muhabbette ve dayanışma içinde olduğuna rivayet edilir ve rüya sahibinin insanlarla olan iletişiminin çok iyi olduğu anlamına gelir. İnsanlarla iyi geçinmeye, anlayışlı, yüce gönüllü ve cömert olmaya bu sayede de insanlar tarafından sevilmeye, sayılmaya ve itibar görmeye işaret eder. Sevgi ve barış içinde olmaya yorulur.

Rüyada Dünür Geldiğini Görmek

Rüyayı gören bireyin küs olduğu ve uzun zamandır ayrı kaldığı yakınlarıyla ama özellikle de kan bağı olan kimselerle bir araya geleceğine, aradaki buzları eriteceğine, onlarla eski günleri yâd ederek, ayrı geçirdikleri günlerin acısını çıkaracaklarına tabir edilir.

Rüyada Dünür Gitmek

Rüyayı gören bireyin dargın olduğu ve hatta düşmanlık güttüğü kimselere karşı adım atacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin büyüklük yapacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına ve bu sayede çok da hayırlı bir iş yapmış olacağına tabir edilir.

Rüyada Dünür Olmak

Rüyayı gören bireyin birbirinden ayrı kalmış insanları kavuşturacağına ya da bir nedenden ötürü birbirlerine sırt dönmüş kişiler arasında tabiri caizse iyi niyet elçisi olacağına ve onları bir araya getirerek, iyi niyetini ortaya koymuş olacağına ve böylece çevresindekilerin de takdirini toplamayı başaracağına kılavuz eder.

Rüyada Dünürünü Görmek

Rüya sahibinin gerçekten bir dünürü varsa onunla yakın zamanda ve anda bir araya gelip, zaman geçireceğine işaret eder. Eğer dünürü yoksa da sevdikleri ile buluşup eğlenceli ve keyifli saatler yaşayarak stres atacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Dünürlerin Kavga Etmesi

Rüyanın tam aksi şekilde açıklanır ve dünürlerin iyi geçineceğine, sık sık bir araya geleceklerine, ağız tadı içinde olacaklarına ve karşılıklı olarak saygı ve sevgi çerçevesinde yaşayacaklarına alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu