DRüya Tabirleri

Dünyanın Sonunu Görmek

Rüyada Dünyanın Sonunu Görmek

Rüyada dünyanın sonunu görmek anlamı, İslami açıdan kişiye yapılan bir uyarıdır. Dünyevi hayatına çok ehemmiyet veren ancak inancı konusunda aynı özeni göstermeyen bireyin, günahlarından sıyrılıp, yeni bir yaşama kavuşması için dini bütün bir Müslüman olarak yaşaması gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır. Rüyasında dünyanın sonunun geldiğini gören kimse günah işlemekten kaçınmalı ve düzgün bir hayat tarzı benimsemelidir. Bazı durumlarda bireyin hayatının illegal işlerle, yalanlarla ve kötülükler ile dolu olduğu hallere de uyarıda bulunur. Eğer kıyamet sadece rüya sahibini tesirliyorsa bu durumda ani bir kaza sonucu kişi vefat eder.

Rüyada Bir Şehirde Kıyamet Koptuğunu Görmek

Kişinin çok hayırlı amellere sahip olduğunu ve yaptığı iyiliklerden, dini bütün bir Müslüman şeklinde yaşamasından dolayı takdir göreceğini gösterir. Allah katında bireyin çok makbul bir hayata sahip olduğuna ve günahlarından arındığına da kılavuz eden rüya, aynı zamanda ve anda hiçbir kötülükten bireyin zarar görmeyeceğini de gösterir.

Rüyada Kıyamet Görmek

Rüyada kıyamet görmek anlamı yaşanılan ülke veya şehirde çok kan döküleceğini ve kötü olayların başlayacağını gösterir. Günahın arttığını ve tartışmaların, kavgaların, ayrılıkların giderek daha da fazlalaşacağını bildirir. Rüyada kıyamet görmek anlamı İslami olarak küçük alametlerin belirgin hale gelmesi anlamına da gelir. Kıyametle beraber yeryüzünün yarıldığını gören ve ölülerin dirildiğini de gören kimselerin hayatında her şey çok adil gerçekleşir ve herkes hakkı olanı alır. Farklı yorumlara göre ise, rüyasında kıyamet gören kimselerin hayırlı olmayan bir istekte bulunduğuna ve bireyin başına ölümcül bir bela açılacağına da yorumlanır.

Rüyada Dünyanın Sonunu Görmek Psikolojik Yorumu

Yaşanılan dünyada günahın ve kötülüğün artması sonucu kişilerin daha korku dolu ve güvensiz şekilde yaşamalarının simgeleşmiş hali olduğu gibi, İslami kurallara uygun yaşayan, dini bütün bir Müslüman olarak hayatına devam eden kişilerin dünyanın sonunun yaklaştığını düşünmeleri de yine rüyalarda bu şekilde yansıma bulabilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu