DRüya Tabirleri

Duşakabin Görmek

Rüyada Duşakabin Görmek

Rüyada duşakabin görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, karşısına çıkan kötü bir durumdan yakın bir zaman içinde göstereceği büyük sabır ve gayret sayesinde hiç sorun yaşamadan kurtulacağına, eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına ve ailesi ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada Banyo Kabini Görmek

Rüya sahibinin, işlerinde yaşanacak bir sorundan ötürü planlarının yarıda kalacağına ve uzun bir süre boyunca devam edecek bir uğursuzluğa işaret eder.

Rüyada Küvet Görmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatındaki sıkıntılar ve sorunlar yüzünden bir türlü rahat bir şekilde kendisini veremediği konular ile ilgilenmeye başlayacağına, bu sayede çok hayırlı ve güzel bir olayla karşılaşacağına, bu olaydan sonra kendisine açılan kapıları kullanarak çok büyük çalışmalara imza atacağına ve hayallerini gerçekleştirme imkânı bulacağına rivayet eder.

Rüyada Yıkanmak

Rüyayı gören bireyin, kendisine sorun yaratan olayları ya da durumları hayatından çıkaracağına, bu sayede rahat bir nefes alacağına, kendisine bile zaman ayıramadığı bir dönemi kapatarak çok istediği ve özlediği bir kişi ile vakit geçireceğine, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına ve küs olanların barışacağına işaret eder.

Rüyada Duş Almak

Rüyada duş alınan suyun durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Eğer rüyada görülen su temiz ise rüya sahibinin uzun zamanda ve andan beri kafasını kurcalayan problemleri çözüme kavuşturup rahat bir nefes alacağına ve mutlu olacağına alamet eder. Eğer rüyada görülen su pis ise, rüyayı gören bireyin, işlerinin bir anda kesileceğine ve sevdiği şeyleri kısa bir zaman içinde kaybetmeye başlayacağına tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu