ERüya Tabirleri

Eğlence Görmek

Rüyada Eğlence Görmek

Rüyada eğlence görmek anlamı, rüya sahibinin beyhude işler peşinde koştuğuna, çok büyük ve ulaşılmaz hayaller kurduğuna, imkânsız olan işlerin peşinde koştuğuna ve bu nedenle de sürekli hayal kırıklığı yaşadığına işaret eder. Rüyayı gören bireyin,  acı acıyı keser felsefesiyle yaşadığına, lakin bu fikrin kendisine daha fazla zarar verdiğine, bu yüzden de içine düştüğü buhranın giderek arttığına işaret eder. Rüyada eğlence görmek anlamı, tam tersi anlama gelir ve rüyayı gören bireyin üzüleceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Eğlendiğini Görmek

Rüyada eğlendiğini görmek anlamı, büyük sıkıntı, dert ve sorun yaşamaya, kötü ve zor günler yaşamaya, psikolojik olarak kendini kötü hissedip, depresyona girmeye, evden çıkmaz olmaya ve bir süre insanlarla iletişimi, hayatla da bağını koparmaya işaret eder.

Rüyada Eğlence Yeri Görmek

Rüyada eğlence yeri görmek anlamı, dünya işlerine dalmaya, yalan ve yanlış işlerden medet ummaya, vefasız kişilerden hayır beklemeye, sonunda da hüsrana uğramaya kılavuz eder. Rüya sahibinin deyim yerindeyse aklının beş karış havada olduğuna ve bu sebeple uçarı kararlar aldığına tabir edilir.

Rüyada Eğlence Mekânı Görmek

Rüyada eğlence mekânı görmek anlamı, rüya sahibinin çevresindeki insanların kendisine hiç benzemeyen, hileli ve fesat işler peşinde olan, başkasının hakkına göz diken ve kendisine de kötülük etmek peşinde olan kişiler olduğuna kılavuz eder.

Rüyada Dans Görmek

Rüyada dans görmek anlamı, hayal dünyasında yaşayan, olmayacak şeylere gönül bağlayan ve gerçekleşmesi mümkün olmayan işlerin peşinde koşan, imkânsız aşkların yolunu tutan bir kimsenin varlığına işaret eder.

Rüyada Dans Etmek

Rüyasında dans ettiğini gören bireyin hayallerinin gerçekleşmeyeceği, planlarının, programlarının, projelerinin ve fikirlerinin tutmayacağı, şansının ve kısmetinin kapanacağı, uğursuzluklarının peşini bırakmayacağı anlamına gelir ve hayırlı bir rüya olmadığı şeklinde yorum yapılır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakmak istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com