ERüya Tabirleri

Ekili Tarla Görmek

Rüyada Ekili Tarla Görmek

Rüyada ekili tarla görmek anlamı, güzel haberlerin, olumlu gelişmelerin ve hayat rutininin uzun süre kötü durumlardan etkilenmeden olduğu şekliyle devam edeceğinin ifadesi olduğu gibi, bireyin sağladığı huzurun, aile birliğinin de bozulmadan süreceğini ifade eder. Ekili tarla yetişkin kişiler için işi bırakmak ya da emekli olmaya yorulur. Maddi sorumluluklarını yerine getirmiş, durumu iyileşmiş biri haline gelip işleri aile üyelerine devredecek olmayı ve dinlenmeyi, kendine zaman ayırmayı tabir eder. Ekili tarla hiç kesilmeyecek bir gelir anlamındadır. Kişinin gayrimenkul gelirlerinin artacağını ya da gayrimenkuller alıp kiraya vereceğini, yaptığı yatırımlardan ömür boyu yetecek kadar para kazanacağını ve hiçbir şey yapmasa bile hayatını idame ettirmekte asla zorlanmayacağını haber verir. Ekili tarlada bol mahsul varsa tüm işlerin sonuçlarının menfi olacağını, mahkemelik olaylardan mutlu haberler geleceğini, verilen emeklerin karşılığının alınacağını müjdeler.

Rüyada Tarla Ekmek

Tek başına tarla eken kişi büyük bir güç elde eder ve kimseye minnet duymadan yaşar. İş yaşamında doğru zamanda ve anda doğru yerde olunacağını ve bireyin karşısına altın değerinde bir fırsat çıkacağını, bu şansın değerlendirilmesi halinde yoksulluktan kurtulmayı ve zengin, gösterişli, lüks bir yaşama sahip olunacağını tabir eder. Tarla eken bireyin maneviyatı güçlü, inancı sağlam olur. Hayatını örnek şekilde yaşayan biri haline gelineceğini ifade eder.

Rüyada Tarladan Mahsul Toplamak

Her işin başarıya ulaşacağının müjdesi olan rüya, gençler için sınav sonucunda başarı sağlamak, işe girmek yahut bekledikleri haberlerin menfi yönde gelmesi demektir. Geleceğin istenildiği gibi şekilleneceğini, çalışmaların ve emeklerin neticesini hem maddi, hem de manevi şekilde alacak olmayı da kılavuz eder.

Rüyada Ekili Tarla Görmenin Psikolojik Yorumu

Yaptıklarının fark edilmesini istemek, onaylanmak, başkaları tarafından övülme ihtiyacı içinde olmak demektir. Rüya sahibinin emeklerinizintakdir edildiğini görmek anlamı için uğraş verdiğini diğer insanların gözünde yükselmek, herkesin beğenisini kazanmak isteğinin tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

Hayata daha farklı bir perspektiften bakmak istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara