ERüya Tabirleri

Ekran Görmek

Rüyada Ekran Görmek

Rüyada ekran görmek anlamı, bilgi sahibi olmak, özeleştiri yapmak ve herkesle araya mesafe koymak anlamına gelir. Özellikle rüya sahibinin sırlarını paylaşırken çok dikkatli olması gerektiğini ve yanlış kişilerle ahbaplık kurulması halinde, istemediği sırlarının ortalığa dökülme olasılığının yüksek olacağını işaret eder. Herkese güvenerek hareket etmek yerine daha temkinli olmak gerektiğini de alamet eden rüya, bireyin yakın çevresinde her hareketini takip eden ve kişi hakkında sağda solda ileri geri konuşan kimseler olduğuna, istenmeyen bazı dedikodular yüzünden ilerde sıkıntı yaşanacağına da kılavuztir. Ekran görmek anlamı kötü şöhret anlamına da gelir ve bireyin geçmişte yaptığı bir hatanın bir türlü unutulmadığını, her fırsatta bireyin karşısına çıkarılıp yüzüne vurulduğunu ve üzerine yapışıp kaldığını, bu nedenle itibarının da zedelendiğini işaret eder.

Rüyada Televizyon Ekranı Görmek

Kişinin her şeye çabucak inandığını ve herkese kandığını, sürekli başına iş açtığını tabir eder. Kalıcı çözümler bulunamaması halinde maddi sorunlarla karşılaşmanın an meselesi olacağını ve bireyin yüzeysel analizler yerine daha detaylı şekilde düşünüp, tecrübeli kişilerden görüş alarak yola devam etmesinin en doğrusu olacağını da alamet eder. Görselliğe ve gösterişe çok düşkün olmanın kişiye vereceği zararın çok büyük olacağını ve ilerde elindeki parayı tutamamış olmaktan dolayı büyük pişmanlıklar yaşayacağını da kılavuz eder.

Rüyada Bilgisayar Ekranı Görmek

Çok çalışarak kendi işini kurmak için para biriktirecek olan rüya sahibinin ortaya koyacağı projelerde pek çok bireyin kendisine destek vereceğini ve daha da şevklenerek işine dört elle sarılacağını bildirir. Yılmadan devam edildiği takdirde başarının ve iyi bir geleceğin sahibi olunacağını da tabir eden güzel, hayırlı bir rüyadır.

Rüyada Ekran Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayata uzaktan bakan, yaşama karışmakta zorlanan ve sosyal ortamlarda çekingen kalan kişileri simgeler. İçindeki duyguları dışa dökmekte zorlandığı için bir türlü duygusal yaşantısını düzene sokamayan ve bu nedenle yalnız kalan kişileri de ifade eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com