ERüya Tabirleri

El Ele Tutmak

Rüyada El Ele Tutmak

Rüyada el ele tutmak, hayırlı işler yapılacağına müjde verir ve her türlü arkadaşlığın, dostluğun aile ilişkilerini güzelleşeceğini, kişiler arasındaki bağların kuvvetleneceğini alamet eder. Bir bayanla el ele tutuştuğunu gören bekar erkeklerin tanıdıkları biriyle aralarında ilişki başlar ve ömür boyu sürecek harika bir evliliğin haberini verir. Kişinin ailesine olan düşkünlüğünün dikkat çekeceğine, iş yerinde de prensipli, sevdiklerine bağlı, işini tutkuyla yapan rüya sahibinin el üstünde tutulan biri olacağına, kariyerini dilediği gibi sürdüreceğine tabir edilir. Bir erkeğin kendinden büyük, yaşlı biriyle el ele tutuştuğunu görmesi ise, gerçek hayatta amca, dede veya babası tarafından onaylanacak işler yapmasına, aklındaki fikirleri hayata geçirmek için ailesinden destek göreceğine ve kendi işinin başına geçip çok çalışarak hayatını daha iyi bir yere taşıyacağına işaret eder.

Rüyada Tanımadığı Biriyle El Ele Tutmak

Değişen yorumlara sahiptir, zira hem rüyayı gören, hem de eli tutulan kişiye göre yorumlanmalıdır. Yaşlı bir erkeğin elini tutmak iş hayatında tesirli olacak birini ve bu bireyin rüya sahibine sunacağı fırsatları ifade eder. Tanımadığı bir kadının elini tutan evli erkekler gayrimeşru ilişkiler içine girerek ailelerini tehlikeye atarlar. Tanımadığı bir erkeğin elini tuttuğunu gören bayanlar ise, özel hayatlarında sorunlarla karşılaşırlar ve eşleri ya da sevdikleri insanla aralarında sık sık tartışmalar, anlaşmazlıklar çıkar.

Rüyada Bir Çocukla El Ele Tutmak

Çok güzeldir ve her kim görürse Allah katında makbul biri olur, istediği ne varsa en kısa sürede gerçek olur. Mutluluktan ağlayacak olan bireyin sağlıklı bir evlada kavuşacağına ve çocuk hasreti çekenlerin artık sevinecekleri haberler alacaklarına alamet eder.

Rüyada El Ele Tutuşmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin özel hayatında birinden istediği bir yardımın ifadesi olduğu gibi, bu yardım isteğinin dile gelmediğinin de altını çizer. Kişi içinde bulunduğu olumsuz durumdan çıkabilmek ve iyi hissetmek için sevdiklerine ihtiyaç duyar.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu