ERüya Tabirleri

El Falı Görmek

Rüyada El Falı Görmek

Rüyada el falı görmek anlamı, kaderde oluşacak büyük değişiklileri haber verir. Kişinin bugüne kadar sakin ve sıradan devam eden hayatında büyük değişiklikler yaşanacağını, oturduğu evden taşınacağını veya daha büyük bir ev satın alacağını, maddi hayatındaki olumlu gelişmeler sayesinde yeni insanlarla tanışarak, farklı ortamlarda bulunacağını da ifade eder. El falı görmek anlamı, bekarlar için evlilik müjdecisidir ve bireyin hiç aklında yokken, daha önceden tanıdığı bir insanla evlenme kararı alacağını da tabir eder. İş değişikliğini yahut kişiye iş teklifi ile gelen bir tanıdığı da bildiren rüya, uğur getirecek bir eşyaya ya da olaya da yorumlanır. El falı, yaratıcı yönlerin ortaya çıkmasıyla birlikte bireyin hiç beklemediği bir üne kavuşacağını, iş alanında yeni ürünler ortaya çıkaracağını ve ticarette üstün başarılar yakalayarak, daha zengin biri olacağını da kılavuz eder.

Rüyada El Falı Baktırmak

Yeni tanışılan bir kişiyle çok kısa süre içinde samimi olmak lakin daha sonra bu kimseyle bir daha görüşmemek üzere yolları ayırmak, kavga etmek veya büyük bir yanılgı yaşamak anlamına gelir. Kişinin çok emin olduğu bir konuda hayal kırıklığı yaşamasına, arkadaşlarının kendisine söylediği yalanlar yüzünden moralinin bozulmasına da alamettir.

Rüyada Yabancı Birine El Falı Bakmak

Karşı cinsten biriyle güzel bir ortamda tanışmaya ve bu kişiyle flört etmeye başlamaya, çok uzun bir zaman geçmemesine rağmen ani bir kararla evlenecek olmaya yorumlanır. Güzel haberler alan rüya sahibinin günlerinin daha aydınlık ve umut dolu geçeceğine, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine de alamettir.

Rüyada El Falı Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçeklerle ilişkisini koparmış kimselerin, gündelik hayatlarında da sık sık hayal kurduklarını, yaşadıkları olayların reel taraflarına bakmak yerine, sürekli başkalarına kabahat bulduklarını bildirir. El falı gören kimseler çabalamak yerine her zaman hazıra konmak isterler ve tembelliğe eğilimlidirler. Kolay yoldan para kazanma isteğinin de tabiridir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu