ERüya Tabirleri

El Görmek

Rüyada El Görmek

Rüyada el görmek anlamı bireyin gücüne, sahip olduğu kudrete, üstüne titrediği ve önem verdiği şeylere, değer verdiklerine işaret eder. Rüyada elin açık olması bireyin elinin bolluğuna, ikramda bulunmasına ve mert oluşuna işaret eder. Rüyada elinin uzadığını görmek anlamı kişi için kazanılacak başarı, zafer, güç ve nüfus anlamına gelir. Rüyada amuda kalkmış iki elinden güç alarak yürüdüğünü gören kişi, sevdiklerinin ve aile bireylerinin sözüne değer veriyor ve onları önemsiyor, onların üzülmemesi için ihtidam gösteriyor demektir. Rüyada bireyin eliyle karşılıklı olarak konuştuğunu görmesi sağ el ve sol el olarak değişir. Kişi eğer sağ eli ile karşılıklı olarak konuştuğunu görüyorsa, bu kendisi için hayatın her alanında güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Eğer sol eli ile konuşuyorsa bu da çok yakınlarından ya da aile bireylerinden bir darbe yiyeceği anlamına gelir.

Rüyada Sağ El Görmek

Rüyada sağ el görmek anlamı ailenin reisine, erkek evlada, ya da rüya sahibinin yakınlık kurduğu kişilere işaret eder.

Rüyada Sol El Görmek

Rüyada sol el görmek anlamı anaç olan kişilere işaret eder. Örneğin anne, kız kardeş, abla, teyze ya da hala gibi.

Rüyada Elin Kesilmesi

Rüyada elin kesilmesi iyi değildir. Rüyasında elinin kesildiğini gören kişi, ailesindeki bir erkeği ya da çok iyi anlaştığı bir dostunu son yolculuğuna uğurlamak zorunda kalacak demektir. Bu rüya sadece ölüme değil aynı zamanda ve anda ayrılığa yani ilişkilerin kopmasına işaret eder.

Rüyada Güzel El Görmek

Rüyada güzel el görmek anlamı bireyin sanatçı ruhuna işaret eder. Rüyasında güzel eller gören kişi başarılı ve herkes tarafından çok sevilen, yaptığı sanatla başarı ve övgü toplayan kişi olacak demektir.

Rüyada Çirkin El Görmek

Rüyada çirkin, kurumuş, çatlamış ya da kanamış el görmek anlamı maddi zararlara ve dolayısıyla da darlığa ve yokluğa düşemeye işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu