ERüya Tabirleri

El Sıkışmak

Rüyada El Sıkışmak

Rüyada el sıkışmak, ferahlık, sevinç, mutluluk, huzur ve sağlık anlamına gelir. Rüya sahibinin kötü giden hayatının iyileşme yoluna gireceğine, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, kavgasız, gürültüsüz, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin başının ağrımasına neden olacak hiçbir tatsız olayın meydana gelmeyeceği bir dönemin geldiği, bireyin rahat ve sıkıntıdan uzak günler yaşayacağı ile tabir edilir.

Rüyada Biriyle El Sıkışmak

Rüyada biriyle el sıkışmak rüya sahibinin manevi dünyasında ve meslek hayatında meydana gelecek olan hayırlı gelişmelere işaret eder. Kişi, girdiği yanlış yollardan ayrılacak, tövbe edecek ve bundan sonra helal yollardan temiz ekmek yiyecektir diye yorumlanır.

Rüyada Tokalaşmak

Rüyada tokalaşmak ya da toka yapmak, sorunlu günlerin geride kalacağına, bireyin düşmanlık ve kin duyduğu kimselerle bir araya gelip aradaki sıkıntıların giderilmesi suretiyle barışa yanaşmasına, çözümsüzlüklerin ortadan kalkmasına işaret eder.

Rüyada Et Tutmak

Rüyada el tutmak, geleceğin parlak, şansın ve kısmetin de açık olacağı anlamına gelir. Rüya sahibi tüm dertlerini, sıkıntılarını, mutsuzluklarını, gönül kırıklıklarını ve yaşadığı hüsran dolu günleri arkasında bırakacak, önüne açılacak temiz ve aydınlık yolda emin adımlarla mutluluğa yürüyecek demektir.

Rüyada Tanışmak

Rüyada biriyle tanışmak hayırlı ve temiz olan gelir kapıları olarak yorumlanır. Rüya sahibinin kazancının artmasını sağlayacak başka kısmetler yakalamasına, şansının açık olmasına, rızkının artmasına ve hayatında bereketin hâsıl olacağı bir dönemin yaşanmasına kılavuz eder.

Rüyada Biriyle Konuştuğunu Görmek

Rüyasında biriyle bağırarak konuştuğunu gören kişi, hayırlı ve mutlu haberler alacak, çok sevinecek ve bu haberleri yakınlarına müjde edecektir. Sakin ve dili sürçmeden konuşan kişi iş hayatında yeteneklerini ispat edip çok başarılı olacak ve yöneticileri tarafından çok daha iyi bir konuma getirilmeye layık görülecek demektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu