ERüya Tabirleri

El Uzatmak

Rüyada El Uzatmak

Rüyada el uzatmak, bireyin çok yardımsever olduğuna ve çevresindeki herkesin sorunlarıyla yakından ilgilendiğine, her muhtaç bireyin yardımına koştuğuna ve elindeki maddi olanakları sonuna kadar kullandığına alamettir. El uzattığını gören kişiler verdikçe alırlar. İslami olarak işlediği sevaplarla makbul biri olan rüya sahibinin aldığı dualar sayesinde ayağının dahi tökezlemeyeceğine, her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine alamettir. İlim, irfan sahibi, hayat görüşleri ve dini bilgisi ile herkesin hayranlığını, saygısını kazanmış bir kimseden alınan yardımlar ve o kişiye danışarak hareket etmek suretiyle başarıya ulaşmak manasına da gelir. El uzatmak, rüya sahibinin yakın çevresinden dara düşen birinin kendisinden yardım isteyeceğine de yorumlanır.

Rüyada Düşen Birine El Uzatmak

Çok makbul, çok hayırlı bir rüyadır ve Allah bu rüyayı gören kişileri darda bırakmaz. Her zaman şansları yaver gider ve iyilik yaptıkça iyilik bulurlar. Kişiden istenen bir yardıma cevap verilmesine, ihtiyacı olan bir kimseye sorununu çözerek yardım etmek ve o kimsenin yüzünü güldürmek suretiyle manevi tatmin yaşamaya alamettir.  Düşen birine el uzattığını gören bireyin ailesinden biri hastalanır ancak kısa sürede iyileşerek eski sağlığına kavuşur. Kötülüklerin sürmeyeceğine alamettir.

Rüyada Yaşlı Birine El Uzatmak

Rüya sahibinin anne ve babasının hayattaki tüm isteklerini yerine getirmek için uğraşacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına ve hiçbir pişmanlık duymadan, saygılı, iyi kalpli bir evlat olarak yaşayacağına alamettir. Büyük sevaplar anlamına gelen rüya bireyin başının dara düştüğü anlarda yakınlarından göreceği yardımlar sayesinde hiç bunalmadan sorunlarından kurtulacağını alamet eder.

Rüyada El Uzatmanın Psikolojik Yorumu

Vicdani duyguların kişide ağırlıklı yer bulduğuna ve kendisi dışında, yaşayan her canlının hayatına saygı duyarak ve onlara yardım etmeye çalışarak hayatını sürdürdüğüne, doğa ve çevre bilincinin gelişmiş olduğuna alamettir. Kişinin sosyal sorumluluk projelerini önemseyen ve zor şartlarda yaşayanlara yardım etmek için uğraş verdiğine de tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu