ERüya Tabirleri

Elbise Dikmek

Rüyada Elbise Dikmek

Rüyada elbise dikmek, bireyin çok sevdiği birinin gönül işlerine karışacağına, sonucun olumsuz olması halinde de suçun kendisinde kalacağına ve bu nedenle zor zamanlar yaşayacağına alamet edilir. Birine yardım etmek istenirken haddini aşacak olmaya veya üzerine vazife olmayan işlere burnunu sokmak yüzünden huzurlu hayatını bir anda stresli hale getirmeye de yorulur. Kişinin kimin için elbise diktiğine ya da elbisenin modeline, rengine göre de tabir edilmesi gerekir.

Rüyada Siyah Elbise Dikmek

Matem dolu günlerin geleceğini bildiren rüya, sevilen birini, aile içindeki yaşlı bir üyeyi kaybetmek ve sonrasında derin bir acı ile sarsılıp, bir müddet normal hayata devam etmekte zorlanmaya tabir edilir. Uzun kollu siyah elbise bireyin üzerindeki kara bulutları da simgeler ve mevcut sorunların hemen yok olmayacağını, çözüme kavuşmaları için sabırla beklemek gerekeceğini de ifade eder. Kısa kollu siyah elbise dikmek, yalan veya iftirayla karşılaşmak yüzünden üzüntü duymaya, kısa siyah elbise dikmek ise duygusal ilişkilerde sürekli aldatılmaya, bir türlü kabine denk biriyle karşılaşamamaktan ötürü moral bozukluğu yaşamaya yorumlanır.

Rüyada Beyaz Elbise Dikmek

Bekar bir bayan bu rüyayı görürse tez zamanda ve anda hayırlı bir kısmeti çıkar ve evlenir. Yeni evliler için de çocuk müjdecisidir. Evli bayanlar için çocuklarını baş göz etmeye, eşlerinden kıymetli bir ziynet eşyası hediye almaya ya da üzerlerine ev veya araba alınmasına alamettir. Beyaz elbise diktiğini gören kimselerin muratları tez olur ve moralleri yerine gelir. Uzakta bulunan bir kimseden gelecek iyi haberlerin ve müjdelerin de tabiridir.

Rüyada Elbise Dikmenin Psikolojik Yorumu

Kendi kendine yetmenin, kimseden bir şey istemeden yaşamanın ve aşırı gururlu bir kişiliğe sahip olmanın sembolüdür. Rüya sahibinin çoğu zaman burnunun dikine gittiğini de bildiren rüya, insanlara psikolojik durumundan veya özel hayatından bahsetmek istemeyen bireyin daha çok yalnız başına yaşamayı seçtiğini, güven konusunda sıkıntılar çektiğini de bildirir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu