ERüya Tabirleri

Ele Kına Yakmak

Rüyada Ele Kına Yakmak

Rüyada ele kına yakmak, her türlü hayırlara yorumlanan bir rüyadır ve rüya sahibinin başına gelecek çok güzel olaylara, alacağı yeni ve güzel haberlere işaret eder. Kişinin hayatında çok güzel gelişmelerin olacağı bir döneme girdiğinin de habercisidir. Rüyasında eline kına yakan kişi bir bayansa, çok güzel bir kısmeti çıkar ve tez zamanda ve anda hayırlı bir evlilik gerçekleştirir. Sevinç dolu günlere ve ferahlamaya işaret eden rüya, bireyin tüm emellerine ulaşacağı ve isteklerinin gerçekleşeceği anlamına da gelir. İslami açıdan eline kına yakan bireyin bir adağı gerçek olur ve Allah katında istekleri karşılık bulur. Evli bir kadın rüyasında eline kına yaktığını görürse eşinden çok büyük bir sevgi görür ve değerli bir hediye alır. Ele yakılan kına tutmaz ise bu bireyin özel hayatındaki kimsenin duygularını yeteri kadar açığa çıkaramaması anlamına gelir. Elindeki kına nakışlı ise ve şekiller bozulmuş ise bu durumda bireyin evlatları ile ilgili büyük bir sıkıntıyla karşılaşması anlamına gelir.

Rüyada Erkeğin Kına Yakması

Bir erkeğin rüyasında kına yaktığını görmesi çalıştığı işle ilgili büyük bir şöhret sahibi olacağına ve bekar ise yakın zamanda ve anda nişan ya da söz yapacağı anlamına gelir. Avucuna kına yakan erkekler büyük paralara sahip olur ve gayrimenkul yatırımları yaparlar. Mal ve mülk anlamına gelen kına aynı zamanda ve anda salih bir kişi olunduğuna da tabir olunur. Kınasını gizlemeye çalışan bir erkek veya kadın gizli işler yapar ve bunu herkesten saklamaya çalışır.

Rüyada Sakala Kına Yakmak

Rüyasında sakalına kına yaktığını gören kimse Allah katında sünnetlere uyan ve peygamber efendimizin izinde giden bir kimse olur. Dini vecibelerin eksiksiz ve içtenlikle yerine getirildiğine yorumlandığı gibi, aynı zamanda ve anda muhtaç kimselere yardımlarda da bulunur.

Rüyada Saça Kına Yakmak

Kişinin beyazlamış saçlarına kına yaktığını görmesi, mevcut kuvvetini daha da artıracağına, düşmanlarına karşı zafer kazanacağını ve işlerindeki tüm isteklerini gerçeğe dönüştüreceğini işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara