ERüya Tabirleri

Elek Görmek

Rüyada Elek Görmek

Rüyada elek görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, iş hayatında ortaya koyduğu işler sayesinde kazandığı başarıları, aile hayatında yaşadığı mutluluğu ve eline geçen güzel fırsatları kıskanan bazı kişiler olduğuna, rüya sahibinin yakınında olan bu kişilerin, ortaya atacakları bir iftira ile çok büyük zarar vereceklerine, işlerin sıkıntıya girmesine ve günden güne daha kötüye gitmesine sebep olacaklarına ve büyük bir üzüntüye neden olacaklarına işaret eder.

Rüyada Un Eleği Görmek

Rüya sahibinin, kendisine hiçbir kazanç sağlamayacak bazı çalışmalar ve kişiler ile uğraştığına, bu şeyler yüzünden sevdiği kişiler ile arasının açılabileceğine, birçok sıkıntıya maruz kalabileceğine, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına ve bu şekilde hareket ettiği sürece hiç rahat yüzü görmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Süzgeç Görmek

Rüyayı gören bireyin, yakın zamanda ve anda gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ilim ve irfan sahibi olmak için eğitimine büyük önem vereceğine, her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına ve güzel olaylar yaşayacağına kılavuz eder.

Rüyada Demir Süzgeç Görmek

Rüya sahibinin, ilerlemesine engel olan herşeyi hayatından çıkartacağına, bu sayede çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine ve mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Çay Süzgeci Görmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatı ve sosyal hayatı içinde çok büyük bir doğruluk anlayışına sahip olduğuna, herkes ile ilgili düşüncelerini açıkladığına, sıkıntılarını bildirdiğine ve deyim yerindeyse kimseye eyvallahı olmayan bir kişi olduğuna ve fikirlerini her zaman açık açık söyleyerek bunu gösterdiğine rivayet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim