ERüya Tabirleri

Elini Kesmek

Rüyada Elini Kesmek

Rüyada elini kesmek, rüya sahibinin doğru yoldan ayrılmasına ve zararlı arkadaşlar edinip dünya ve ahiret hayatını tehlikeye atmasına alamettir. Rüyada elini bileğinden kesen büyük bir günah işler. Elinin bir kısmını kesmeni dininizin bir bölümünü kaybetmenize, hidayete erdikten sonra sapıklığa düşmenize işaret eder. Rüyada elinin kesilip kan aktığını görmek anlamı, yanlışlardan dönüp selamet içinde olmaya ve günahlara tövbe etmeye yorumlanmaktadır. Rüyasında elini kestikten sonra ölen kişi, Allah tarafından hidayete erdirilir. Bu rüya özellikle günahkârlar için yanlışları terk etmeye ve kendisine faydası olmayan kişilerden uzaklaşmaya kılavuz eder.

Rüyada Bir Uzvunu Kesmek

Rüyada kendi eliyle tenasül uzvunu kesen kişi zinaya bulaşır. Bu rüya haram işlemeye, helal olmayan yollardan geçimini sağlamaya, yanında eşi olmadan uygun olmayan yerlerde bulunmaya yorumlanmaktadır. Rüyada kulağını kesen kişi, edepsiz sözleri dinler. Bu rüya bazen de dedikodu yapmaya veya yapılanı dinlemeye alamettir. Rüyada burnunu kesmek, ticaret hayatında zarar etmeye, fakirleşmeye ve elindeki serveti kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada Kesilen Uzvun Tekrar Çıkması

Rüyasında herhangi gir organı kesilen ama tekrar çıkan kişi sapkınlıktan sonra hidayete, fakirlikten sonra zenginliğe ulaşır. Bu rüya bazen de hastalıktan şifa bulmaya, sağlık ve afiyette bulunmaya alamettir. Rüyada kesilen elinin tekrar çıktığını görmek anlamı özellikle müşrikler için iman demektir. Kesilen tenasül uzvunun çıkması ise zina işlemeyi bırakma ve gözleri haramdan sakınma anlamına gelir. Rüyada ayakları kesildikten sonra tekrar çıkması ise, doğru yolu bulmaya, bireyin zararlı mekanları ve arkadaşları terk etmesine yorumlanır.

Rüyada Elini Kesmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada elini kesen kişi, iç dünyasında yardım etmekten hoşlanmayan ev özellikle maddi konularda cimri ve bencil bir karaktere sahip olan bir kimsedir. Bu rüyayı gören kişi, aynı zamanda ve anda sorunlarından ve problemlerinden kurtulmaya çalışmaktadır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim