ERüya Tabirleri

Elini Tutmak

()

Rüyada Elini Tutmak

Rüyada elini tutmak, hayırlara yorumlanır ve bireyin ömrünün sonuna değin, hem iyi gününde, hem de yaşadığı tüm sıkıntılarda yanında olacak güzel bir eşe sahip olduğunu bildirir. Eğer kişi bekarsa karşısında vefalı ve vicdan sahibi, kalbi sevgi dolu güzel bir eş çıkacağına, ömür boyu aralarında hiçbir husumet olmadan güzel bir şekilde yaşayacaklarına yorumlanır. İş konusunda da mevkisi ve tecrübesi yüksek birinden görülecek önemli bir yardıma işaret eder. Kişinin eşine veya sevdiği insana olan sadakatine ve güvenine de işaret eden rüya, aynı zamanda ve anda ailede herkesin birbirine her zaman destek olduğunu ve kopmaz bağlarla bağlı olduklarını da tabir eder.

Rüyada Tanıdığın Birinin Elini Tutmak

Aile içinden birinin yaşadığı bir sıkıntı yüzünden bireyin huzursuz olacağı ve ona yardım etmeye karar vereceğini bildirir. Tanınan kişi gerçek hayatta da yardıma ihtiyaç duyan biridir ve kişi rüyasında gördüğü kimse ile onun dertlerini paylaşır, sorunlarına çözüm bulmaya çalışır. Maddi konularda sıkıntısı olan veya borçları yüzünden zor günler geçiren kişiler için umulmadık bir yerden gelen parayla rahata kavuşacakları şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Sevgilinin Elini Tutmak

Rüya sahibinin içine attığı bir sıkıntıyı fark edip kendisine yardım edecek olan yakın bir arkadaşa işaret eder. Bekar kişiler için sevdiklerinden gelecek güzel bir haberin ve evlilik kararının da habercisidir. Evli bayanlar için hamile olduklarının müjdecisi olan rüya her şekilde kişi için hayırlı sonuçlanacak durumlara işaret eder.

Rüyada Elini Tutmanın Psikolojik Yorumu

Sevgi ihtiyacının sembolü olan rüya, bireyin çocukluğu itibariyle sevgiye aç olduğunu ve karşısına kendisini sevecek ve her anlamda koruyacak birinin çıkmasını istediğini bildirir. Yalnızlık çeken ve ruhsal olarak da kendisini sevilmeyecek biri olarak görmeye başlayan kişilerin psikolojilerine de işaret eden rüya, özel hayattaki yalnızlığa da vurgu yapar ve bireyin aile kurmak isteğini de ortaya koyar.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakmak istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by