ERüya Tabirleri

Elinin Kesildiğini Görmek

Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek

Rüyada elinin kesildiğini görmek anlamı, bireyin haram mal yemesine, hırsızlık yapmasına veya üzerine vazife olmayan konularda bilgi sahibi olmaya çalışıp, insanların huzurunu bozmasına kılavuz eder. Rüyada ellerinin büyük bir kısmının kesildiğini gören kişi, dinini kaybeder veya doğru yoldan ayrılır. Bu tarz rüyalar genellikle manevi anlamda çöküşlere, bireyin dini olarak değer kaybetmesine, dünyaya meyledip ahireti tamamen unutmaya ve dünya zevkleri peşinde koşup, dünya hırsı ile dolu olmaya alamettir. Rüyada elinin çaprazlama kesildiğini gören kişi, büyük bir günah işler. Bu tarz rüya yapacağınız kötü ameller sonucunda Allah ’ın gazabına uğrayacağınıza ve hem dünyanızı hem de ahiretini karartacağınıza alamettir.

Rüyada Ayağının Kesildiğini Görmek

Rüyada ayağı kesilen kişi, günah işlenen yerlere gider ve orada kendisine uygun olmayan kişilerle karşılaşır. Rüyada ayağın kesilmesi bazen de ayağı ile yanlış yollara gitmeye, faydasız ilimle meşgul olmaya, boş işler peşinde koşturmaya kılavuz eder. Rüyada ayağı ile beraber elin de kesilmesi, dinde zayıflığa, bireyin dini dünyasının bozulmasına, ahiretin bozulmasına, hidayetten sonra sapkınlığa ve kötü ahlaka işaret eder. Rüyada bireyin ayağının kopması, uğranılacak zarara, meşakkat çekmeye, iş hayatında büyük sorumluluklar almaya ve büyük günahlar işlemeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Ayak Parmaklarının Kesildiğini Görmek

Rüyada ayak parmakları kesilen kişi, iyi amellerin yanında kötü işler de yapar. Bu rüya bazen sonunda pişman olsanız da bazı günahları yapmaktan vazgeçmediğinizi ve bu günahlar sonucunda sıkıntı yaşadığınızı göstermektedir. Rüyada ayak parmaklarını bir kısmı kopan kişi istediği yolculuğa çıkamaz. Ayak parmaklarının kopması bazen de gurbete gidip orada konaklamaya alamettir.

Rüyada Elin Kesildiğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada eli kesilen kişi, gerçek hayatta hasis ve cimri bir karaktere sahiptir. Bu rüya sizin malınızı paylaşmaktan ve yardım etmekten hoşlanmadığınızı gösterir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu