ERüya Tabirleri

Elle Balık Tutmak

Rüyada Elle Balık Tutmak

Rüyada elle balık tutmak, rüya sahibinin kendi kısmetini kendi yaratacağına, çok çalışıp başarılı olduğu iş hayatında bulunduğu makamdan daha yüksek yerlere geleceğine işaret eder. Aynı zamanda ve anda rüyada elle balık tutan kişi bayan ise, hayırlı ve dini inançları güçlü olan bir erkekle tanışıp evleneceğine yorumlanır. Tutulan balığın ölü olması halinde, zor durumda kalacağınıza ve ticari anlamda kayıplar yaşayacağınıza kılavuz eder. Bazı durumlarda ise bu rüya gizlenen sırların ortaya çıkması olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Temiz Suda Balık Tutmak

Rüyada tutulan balığın büyüklüğüne göre yorumlanan rüya genel olarak, temiz ve ferah bir haber anlamına gelmektedir. Birçok balığı birden tutmak kazanılacak zenginliğe, başarılı ticari atılımlar sayesinde kazanılacak paralarla alınacak mala mülke ve emlağa alamettir. Rüya sahibinin kendisini balık tutarken görmesi, bireyin eline geçecek toplu bir para ya da miras olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Tutulan Balığı Yemek

Rüyada tutulan balığı yemek, dini inançlarınızın güçlü olduğuna, manevi duygularınızın daha çok artacağına, kısa zaman içerisinde büyük bir servet sahibi olacağınıza ve çıkar ilişkisi güdülmeyen arkadaşlıklar kuracağınıza alamettir. Rüyada taze balık yediğini gören kişi, kendi alın teri ve emekleri sayesinde büyük bir paraya sahip olacak demektir.

Rüyada Olta İle Balık Tutmak

Rüyada kişi kendisini olta ile balık tutarken görüyorsa, gerçek hayatta hileye başvurarak haksız kazanç elde eder. Aynı zamanda ve anda kişiye uyarı niteliğinde olan bu rüya iş yaşantısında haksız bir şekilde elde edilecek makam olarak da yorumlanmaktadır.  Rüyada görülen olta bazı rüya alimlerine göre, rüya sahibinin iş hayatında kazanacağı büyük bir şans ve fırsat olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Tutulan Balığı Satmak

Rüyasında tuttuğu balığı satan kişi, alın teri ile kazandığı hayırlı ve helal parayı ailesi ve kendisi için harcayacağına aynı zamanda ve anda hayır işleri yaparak sevap kazanacağına alamettir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu