ERüya Tabirleri

Eller Görmek

Rüyada Eller Görmek

Rüyada eller görmek anlamı, bireyin, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, büyük atılımlar gerçekleştirip iş dünyası içinde hem kendisine çok iyi ve çok sağlam bir yer edinip söz sahibi olunacağına alamet eder. Aynı zamanda ve anda, işlerin yakın zaman içinde düzelmesi ile birlikte aile hayatının ve sosyal hayatın düzeleceğine ve gönül işleri ile ilgili gelişmeler yaşanacağına kılavuz eder.

Rüyada Kirli Eller Görmek

İş hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada Eller Üzerinde Yürümek

Ortaya konulan çalışmalar ile çok iyi yerlere gelineceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, mevki makam sahibi olunacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine rivayet eder.

Rüyada Büyük Eller Görmek

İş hayatında yaşanan çok güzel ve hayırlı gelişmeler ile büyük kazançlar elde edileceğine, uzun zamanda ve andan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına işaret eder.

Rüyada Ellerini Yıkamak

Çok sevilen ve ilgi duyulan birçok konuda başarıya ulaşılacağına, işlerin yakın zaman içinde yoluna gireceğine, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına yorumlanır.

Rüyada Ellerini Kınalı Görmek

İşlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, çok büyük mutluluklar yaşanacağına ve askıya alınmış olan çalışmaların büyük kazanç sağlayacak şekilde başarıya ereceğine alamet eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu