Büyüler

En Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri, genellikle oldukça güçlü büyüler olarak bilinmektedir. Büyünün gücü medyum hocanın doğaüstü varlıklarla olan münasebetine bağlıdır. Medyum hoca ne kadar güçlü olursa büyünün gücü de o kadar fazladır. Ayırma büyüleri, kötü bir amaç için yapıldığından dolayı kara büyüler kategorisinde yer alır. Büyünün yöntemi etki süresini belirler. Bu bakımdan ayırma büyüleri de kendi aralarında farklılık gösterir. Ayırma büyüleri için kullanılan yöntemler, bireyin durumuna göre değişir. En kuvvetli ayrıma büyüsü, kısa zamanda tesir edendir. Büyünün kuvveti, tesir etme hızını belirler. Etkili büyüler, her zaman hızlı tesir ede ve bozulmaları ise oldukça zordur.

En Kuvvetli Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yaptırmadan önce kısa bir araştırma yapmanızda fayda vardır. Gideceğiniz medyum hoca hakkında detaylı bir araştırma yaparsanız, daha etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz. Çünkü büyünün etki etmesine doğrudan bağlı olan medyum, alanında ne kadar etkin olursa o derece tesirli büyü yapar.

Her büyüde olduğu gibi ayırma amacı ile yapılan büyülerde de medyuma gitmek önemlidir. Normal bir insanın büyü yapması hem tehlikeli hem de yanlıştır. Büyü sırasında cinlerden yardım alındığı için olumsuz şeylerin yaşanabilme olasılığı vardır. Ayırma büyüsü, büyüler içerisinde en büyük etkilere sahip olanıdır. Bu nedenle ayırma büyüleri tesirli büyüler olarak bilinir.

En Kuvvetli Ayırma Büyüsü
En Kuvvetli Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Birbirine çok bağlı olan çiftlerin aniden ayrılma derecesine gelmeleri, eşlerin arasına durduk yere soğukluk girmesi gibi durumlarda büyü etkisini belli eder.

Ayırma büyüsünün yapıldığını gösteren diğer durumlar ise şunlardır:

  • İlgisizlik
  • Sevgisizlik
  • Soğukluk
  • Eş ile birlikte vakit geçirmekten kaçınma
  • Eş ya da sevgili ile bir araya gelindiğinde baş ağrısı yaşama, huzursuz olma
  • Asabi tavırlar
  • Eşini ya da sevdiğini küçük düşürücü tavırlar
  • Nefret duygusu
  • Karanlık ortamda kendi başına kalmayı isteme
  • Işığı sevmeme

Bunun gibi durumlar, ayırma büyüsünün en belirgin özellikleridir. Ayırma büyülerinin hepsi de son derece etkili oldukları için tesit etmemeleri neredeyse imkansızdır. Bu tür büyüler, çok güçlü bir şekilde tesir ettikleri için diğer büyülerden ayrılırlar.

En Kuvvetli Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ayırma büyüsü bozmak için mutlaka başarılı bir medyuma ihtiyaç vardır. Medyum olmadan büyüyü bozmak imkansızdır. Ancak ayırma büyüsü, hem yapması hem de bozması zor olan bir büyüdür Bu bakımdan medyumlarında bazen zorlanabildiklerini unutmamanız gerekir. Büyünün bozulması için en doğru aşamayı medyum yerine getirir.

Büyüyü bozmaya çalışmayın ya da bozmak için çeşitli yollara kesinlikle başvurmayın. Unutulmamalıdır ki büyüyü bozabilen tek güç yine medyumdur. Büyünün bozulması halinde birey üzerinde olan doğaüstü güçler, zamanla o kişiyi terk eder. Belirli bir aşamaya gelindiğinde ise büyü tamamen etkisiz bir hal alır.

En Kuvvetli Ayırma Büyüsünün Etki Etme Süresi

Ayırma büyüsü, hızlı tesir eden büyüler arasında ilk sıralarda yer alır. Bu bakımdan büyünün tesir etmesi mümkün olan en kısa sürede meydana gelir. Büyünün tesir edebilmesi için doğru bir yöntemle uygulanması gerekir. İşte burada tercih edeceğiniz medyum hoca büyük rol oynar. Cinlere hükmeden bir hocanın gücü daha fazladır. Bunun neticesinde de büyü hızlı etki gösterir. Büyüler, bireylerde ani bir şekilde değişimlere neden olur.

En Kuvvetli Ayırma Büyüsü Kimlere Yapılır?

Bu büyü ilk başta, evli ya da sevgili olan çiftleri ayırmak amacıyla yapılmaktadır. Bunun yanında bir kişiyi işinden ayırma, kardeşleri, anne ve evladı birbirinden ayırma amacı ile de yapılır. Büyü etki gösterdiğinde ise bireyler, şaşırtıcı bir şekilde birbirlerinden uzaklaşırlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu