Aşık Etme Duaları

Erkeği Kendine Aşık Etme Duası! Çok Etkili Yöntemi

Çok Etkili Erkeği Kendine Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

()

Çok Etkili Erkeği Aşık Etme Duası

Çok Etkili erkeği aşık etme duası, aklından çıkaramadığınız, her dakika düşünmekten kendinizi alamadığınız kişinin de size karşı aynı hisleri hissetmesine yardımcı olacak bir duadır. Büyü ile alakası yoktur, sadece dua okuyarak aşık olduğunuz kişinin aklına girmenize, o kişinin de size aşık olmasına yardımcı olunur. Çünkü Allah katında ve dinimizce büyü yapmak ve yaptırmak da hem günah hem de haramdır.

Çok Etkili Erkeği Aşık Etme Duası Etkili Midir?

Sevdiğini ya da aşık olduğunuz kişinin de size aşık olması için en güvenilir yol duadır. Büyü yaparak kişiyi kendine aşık etmek, kişinin hayatına müdahale etmek olduğu için dinimizce haram kılınmıştır. Aşık etme duası sadece bekar erkekler ve eşler için yapılabilir. Çünkü başkası ile evli ya da başkasını seven bir kişi için dua etmek Allah için hoş davranışlardan değildir. Yuva dağıtmak, kendi mutluluğun için başkasının mutluluğunu bozmak adına yapılan bir dua Allah tarafından kabul görmeyecektir.

Uygun koşullarda yaşanabilecek bir ilişki adına yapılacak olan dua inançla ve içtenlikle de yapılıyorsa ve uygulanması gerekenler doğru olarak yapıldığı sürece  3 günden sonra etkisini göstermeye başlar. O kişinin dikkatini çeker, aklına girmeye başlarsınız.

Duygusal olarak karşı cinse bir şeyler hissetmek kadar güzel bir duygu yoktur. Tabi ki duyguların karşılıklı olması insanı daha mutlu edecek ve evlilik gibi kutsal bir son ile ilişki sonuçlanması mutluluğunuzu taçlandıracaktır. Bu nedenle bizden yardım alarak aşık olduğunuz kişiyi etkilemek adına belli çalışmaları yaparak kalıcı bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Çok Etkili Erkeği Aşık Etme Duası ve Yapılması Gerekenler

Çok Etkili erkeği aşık etme duası için başlamadan önce kesinlikle abdest almak  gerektiği unutulmamalıdır. Abdest almak, sadece bedensel olarak temizlenmek anlamına gelmez ve kişi ruhsal olarak da kendini temizlemiş olur. Bu nedenle abdest almadan okunan  dualar kabul görmez. Duaya başlamadan önce ilk yapılması gereken;  gerçekten ihtiyaç sahibi olan bir kişiye sadaka verilerek rahmet kapılarının açılmasını sağlamaktır. Verilen sadaka ile kötülükler de kovulmuş olur.

Dua etmek için belirli bir zaman dilimi olmamakla birlikte dua etmenin hayırlı kabul gördüğü makbul zamanlar vardır. Bu zamanlarda yapılan dualar daha çabuk kabul edilir. Aşık olma duası için en uygun zaman dilimi ikindi namazı ile akşam namazı arasındaki zaman dilimidir. Bu zamanlarda sessiz ve sakin bir ortam sağlanamıyorsa yatsı namazından sonra da bu dua yapılabilir.

Dua yapılacağı zaman sadece dua okumaya odaklanılmalı, çevresel faktörlere kişi kendini kapatmalı, dikkati dağılmamalıdır.

Çok Etkili Erkeği Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

Duaya başlanılmadan önce yapılması gerekenleri yukarıda anlattığımıza göre dua sırasında yapılacaklar hakkında bilgi paylaşabiliriz. Duaya başlamadan abdest alınması gerektiğini belirtmiştik.

Aşık etme duasına başlamadan önce kişiyi stresten kurtarmak ve ruhunu sakinleştirmek adına ‘’ Fatiha Süresi’’ ile  başlayıp onunla biten 3 süreyi farklı sayılarda, toplamı 7 defa olacak şekilde  okumanızı isteriz. Böylece içinde bulunduğunuz gerginlikten kurtularak, dileğinize odaklanmanızı sağlarız.

Sürelerin okunması bittikten sonra dileğinizi bilen ortağınız medyum olarak tarafımdan, Allah’ın 99 esmalarından olan 3 tane esmayı 21 defa okumanız için yönlendirilirsiniz. Bu sayı tam olarak 21 olmalıdır, eksik ya da fazla olmamalıdır. Size verilen sıra ile okunması ile Allah tarafından aşık olduğunuz kişinin kalbinin size yönlendirilmesi sağlanacaktır.

Çok Etkili erkeği aşık etme duası ile ilgili detaylar hakkında bilgi sahip olmak istiyorsanız, bize iletişim adreslerimizden ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizin ile ilgili bilgi sahibi olduktan sonra işbirliği içerisinde hemen çalışmamıza başlanacaktır.

 

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by