FRüya Tabirleri

Fal Baktırmak Rüya Tabirleri

Rüyada Fal Baktırmak

Rüyada fal baktırmak, rüya sahibinin kimsenin cesaret edemeyeceği bir şey yapmasına işaret eder. Yani rüya sahibi toplumun ne diyeceğine hiç aldırış etmeden, toplumun kuralları dışında olan bir şey yapacak ve herkesin dikkatini üzerine çekecek demektir. Rüyada fal baktırdığını gören kişi toplumdaki tüm ön yargıları ve klişeleri hiçe sayan kişidir. Bu kişi için bir bakıma bazı tabuları yıkan ve herkesin ölümüne bağlı olduğu, ayıp saydığı şeyleri açığa çıkarıp, toplumdakilere işinin özünün ve aslının öyle olmadığını gösteren kişi olarak bakılabilir. Rüya sahibi toplum için bir yol gösterici ya da öğretmen olabilir.

Rüyada Falcıya Gitmek

Rüyada falcıya gitmek iyi şekilde tabir edilmez. Rüya sahibinin kötü haber alacağı ya da kötü bir şeye şahit olup, üzüleceği şeklinde tabir edilir

Rüyada Falcı Görmek

Rüya sahibinin istikbalinin açık ve parlak olduğuna, sağlıklı, başarılı ve mutlu bir hayatı olacağına işaret eder. Rüyada falcı görmek anlamı, bireyin büyük bir hevesle başladığı bir işi yarıda bırakması anlamına da gelir.

Rüyada Fala Bakmak

Bir kişi rüyasında falcı olup, insanlara fal baktığını görürse ön görüsü ve iç güdüleri güçlüdür diye tabir edilir. Bu özelliği sayesinde de hayatta çok tökezlemeden ve hataya düşmeden yaşayacak demektir.

Rüyada Kahve İçmek

Rüyada sert ve koyu kahve içmek sıkıntı ve dert almaya, hafif kahve içmekse mutlu olacak haberler duymaya ya da sürprizlerle karşılaşmaya kılavuz eder.

Rüyada Kahve Fincanı Görmek

Kalabalık ortamda bulunmaya işaret eder. Rüya sahibi bir düğüne, sünnete ya da eğlenceye katılabilir. Kahve fincanı aynı zamanda ve anda bireyin tüm hayatı anlamına gelir.

Rüyada Kahve Çekirdeği Görmek

Küçük, şirin ve mutluluk verici kısmetler olarak yorumlanır. Bu kısmetlerin maddi değeri küçük olabilir ama manevi değeri yüksektir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu