FRüya Tabirleri

Fare Isırması Rüya Tabirleri

Rüyada Fare Isırması

Rüyada fare ısırması, rüyayı gören bireyin, iş hayatında ya da eğitim hayatında kendisine çok büyük olanaklar sağlayacak, çok büyük işler getirecek ve çok yararlı olacak bir işi elinden kaçıracağına, bu yüzden iş hayatında çok büyük zararlar edeceğine, çok zor durumlara düşeceğine ve elinde avucunda olan malı elinden çıkarmak zorunda kalacağına, çok büyük zarar ettiği için insanların kendisine borç vermeyeceklerine ve uzun zamanda ve andan beri yaptığı işi, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine tabir edilir.

Rüyada Fare Isırdığını Görmek

Rüya sahibinin, kendisine maddi ve manevi olarak çok büyük kazançlar sağlayacak, hem mevki olarak hem kazanç olarak çok daha iyi yerlere götürecek ve çok güzel bir geleceğe sahip olmasını sağlayacak işleri, maddi imkânları yetmediği ya da doğru kararları zamanında veremediği için elinden kaçıracağına ve bu yüzden çok büyük bir pişmanlık yaşayacağına yorulur.

Rüyada Beyaz Fare Isırması

Rüya sahibinin, iş hayatında ve eğitim hayatında kendisine yeni kapılar açacak, çok büyük kazançlar elde etmesini sağlayacak, çok büyük mevkilere ve işlere girmesini ve rahat ve huzurlu bir hayat sürmesini sağlayacak fırsatları bilerek ya da bilmeyerek teptiğine ancak bu durumdan ötürü pek fazla zarar görmeyeceğine kılavuz eder.

Rüyada Parmağı Fare Isırması

İş hayatında çok büyük fırsatları kaçıran rüya sahibinin, ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok büyük sıkıntılar çekip çok zor durumlar ile karşı karşıya kalarak ister istemez aile bireyleri ile tartışacağına ve bu kişilerden biri ile kısa süreli de olsa bir kırgınlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Siyah Fare Isırması

İş hayatında kaçırılan fırsatlar yüzünden çok zor zamanlar ve çok büyük ve geri dönüşü olmayan kayıplar yaşanacağına yorulur.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu