FRüya Tabirleri

Fare Yakalamak Rüya Tabirleri

Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak, sinsi bir düşmanınızın farkına varacağınıza ve onun kötülüklerini engelleyeceğinize işaret etmektedir. Rüyada görülen fare genellikle hilekar ve zayıf bir düşmanla tabir olunur. Bazen de sizin kötülüğünüzü isteyen zayıf bir kimsedir. Bu nedenle rüyanızda fare yakaladığınızı görmeniz böyle bir kimsenin kötülüklerinden emin olacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada evinde fare yakalayan kimsenin akrabaları arasında bir düşmanı vardır. Rüyanızda sokakta fare yakaladığınızı görmeniz, toplum huzurunu bozacak bir olay yaşanacağına veya insanlar arasında fitne çıkaran bir kimsenin yakalanmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kapanla Fare Yakalamak

Rüyada kapanla fare yakalayan kişi, gerçek hayatında güçlü ve kudretli bir kimsenin yardımını görerek düşmanlarına karşı zafer kazanır. Bu rüya özellikle iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere karşı, birtakım yollar deneyeceğine böyle korktuğundan emin olacağına işaret etmektedir. Rüyada eliyle fare yakalayan kimseden düşmanları korkar ve endişe duyar. Rüyasında zehirle fare yakalamak, bütün düşmanlarınızın her türlü kötülüklerinden emin olacağınıza ve her anlamda mutlu ve huzurlu bir ömür süreceğinize alamettir.

Rüyada Fare Tutmak

Rüyada fare tutan kimsenin evinde hoşlanmadığı bazı misafirler gelir eliyle fare tutanın akrabaları ile arası açılır ve kısa süreli tartışmalar yaşanır. Rüyada fareyi tutan ve onunla oynayan kişi dünyaya meylederek dünyevi olana ilgi duyar ve maneviyatını kaybeder. Rüyada birçok fare tutan kimse zenginleşir. Bu rüya mal ve mülk sahibi olmaya, para kazanmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Fare Yakalamanın Psikolojik Tabiri

Rüyada fare yakalamak, genellikle gören bireyin iç dünyasında yaşadığı bazı korkuların ve endişelerinin dışavurumudur. Bu rüya çevresinde hoşlanmadığı bir takım insanlar bulunana ve bu kimselerle muhatap olmak zorunda kalan kişilerin, içlerinde hissettikleri bezginliğin ve tüm bu sıkıntı veren kişilerden kurtulma isteğinin bir tezahürüdür.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu