FRüya Tabirleri

Fare Yemek Rüya Tabirleri

Rüyada Fare Yemek

Rüyada fare yemek, iş hayatında uzun zamanda ve andan beri rakipleri ile boğuşmak, onların verdiği zararları ortadan kaldırmak ve yaptıkları kötüleme çalışmalarını geri çevirmek zorunda kalan rüya sahibinin, bu kişileri iş hayatı ile ilgili olarak sahip olduğu bilgi, beceri ve deneyim sayesinde yakın bir zamanda ve anda alt edeceğine ve çok büyük sorunlardan bu sayede kurtulup rahat bir nefes alabileceğine alamet eder. Aynı zamanda ve anda, pek sevimli olmayan, sürekli kötülük peşinde olan ve insanların açığını kollayan bir kadın tarafından iş sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada Fare Yediğini Görmek

Rüyada fare yemek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında yaptığı işler sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde eden rüya sahibinin, kendisini çekemeyen ve onun çok zor durumlara düşmesi için ellerine geçen hiçbir fırsatı kaçırmayan rakiplerinin teker teker alt edeceğine ve işlerinde ortaya çıkan sorunları yok edeceğine alamet eder.

Rüyada Fare Eti Yemek

İş hayatında çok zor zamanlar geçiren ve çok büyük sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, uğradığı zararları ortadan kaldırmak, sorunlarına çözüm bulmak ve yaşadığı büyük stresten kendisini kurtarmak için çok sevimsiz, kendini beğenmiş, çok kötü düşüncelere sahip ve pek yardımsever olmayan bir kadından büyük miktarda yardım alacağına ve ilerleyen günlerde bu aldığı bu yardımdan ötürü pişman olabileceğine yorumlanır.

Rüyada Fare Yedirmek

İş hayatında kendisine düşmanlık yapan kişilerin oyunlarını boşa çıkaran rüya sahibinin, uğradığı zararları resmi yollara başvurarak rakiplerinden karşılayacağına ve yaşadığı zor zamanları bu şekilde telafi edeceğine rivayet eder.

Rüyada Kedinin Fare Yediğini Görmek

İş hayatında çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin yardımına iş konusunda çok deneyimli olan birisinin yetişeceğine ve birlikte rakipleri çok rahat bir şekilde yeneceklerine kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu