FRüya Tabirleri

Fareler Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Fareler Görmek

Rüyada fareler görmek anlamı, iyiye yorumlanmaz. Rüyayı gören bireyin iş hayatında gerçekleştirmek istediği çalışmalarda ve ortaya koymaya çalıştığı projelerde büyük başarısızlıklar yaşayacağına ve çok büyük üzüntüler ve endişeler ile karşılaşacağına alamet eder. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, bir iş amacıyla gittiği pis bir yerde çok kötü bir şekilde hastalanacağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca yatak döşek yatacağına işaret eder.

Rüyada Fareleri Yakalamak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ya da sosyal hayatında tanışacağı bir kişi ile bir işe gireceğine, bu bireyin iş hayatında gerçekleştireceği hileli işlerden haberi olmadığı için kısa bir süre yardım edeceğine, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına rivayet eder.

Rüyada Fareleri Öldürmek

Uzun bir zamanda ve andan beri çok büyük ihanetler gören rüya sahibinin, çok kötü zamanlar yaşayacağına, sıkıntılarının artacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iş hayatında çok zor zamanlar geçireceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine alamet eder.

Rüyada Farelerle Uğraşmak

Çok büyük başarılar kazanan rüya sahibinin, iş hayatında ve sosyal hayatında çok başarılı ve çok iyi bir kişi olmasından ötürü kendisini kıskanan ve çekemeyen insanlar tarafından her zaman zarara uğratılmaya çalışılacağına ancak rüyayı gören bireyin, çok dirayetli, akıllı ve azimli bir kişi olması sayesinde herhangi bir sıkıntı yaşamadan bu durumlardan kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada Farelerin Kaçtığını Görmek

Rüyayı gören bireyin, kendisini sürekli zarara uğratmaya çalışan kişileri yapacağı hamleler ile şaşırtacağına, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına ve en sonunda onları ikna edip çok yakın bir zaman içinde kendisini kurtaracağına tabir edilir.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu