FRüya Tabirleri

Fasulye Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada görülen fasulye ilginç şekillerde yorumlanabilir. Geniş bir yorum anlamı bulunmaktadır. Görülen fasulyenin rengine ve cinsine göre çeşitli anlamlar yüklenebilir. Bu durumda çeşitli yorumlamalar yapılması da normaldir. Rüyada görülen fasulye genel olarak şans ve kısmeti çağrıştırır. Ancak bu durum kötü şans ve kötü kısmetler içinde geçerlidir.

Rüyasında fasulye gören bir kimsenin kısa zaman içerisinde gerçekleştirmeyi planladığı işlerin pek yolunda gitmeyeceği ve bu durumdan dolayı yaşayacağı üzüntü ifade edilir. Rüyada fasulye gören bir kimse için son zamanlarda yapacağı tüm işlerde dikkatli davranması ve çeşitli önlemler alması gerektiği söylenir. Aynı zamanda ve anda rüyada görülen fasulye hastalığı da çağrıştırmaktadır. Böyle bir rüya gören bireyin yakın zamanda ve anda hastalanabileceği hali hazırda bir hastalığı varsa bu durumun biraz daha bu şekilde devam edeceği söylenir. Rüya yorumcuları tarafından çeşitli anlamlar yüklenen fasulye genel olarak pek hayra yorumlanmaz.

Rüyada Buruşuk ve Kurumuş Fasulye Görmek

Rüyada görülen buruşmuş ve kuru haldeki kötü fasulyeler rüya yorumcuları tarafından pek hayra yorumlanmaz. Genel olarak rüya sahibinin yapmış olduğu işler nedeniyle yakın zaman içerisinde hayal kırıklığına uğrayarak zor günler geçireceğine alamettir. Aynı zamanda ve anda rüyada görülen buruşmuş ve kurumuş fasulye yakın çevremizden göreceğimiz bir zarara ya da üzüleceğimiz bir olaya alamettir.

Yeşil Fasulye

Rüyada görülen yeşil fasulye olumlu bir şekilde hayra yorulmaktadır. Yeşil fasulye kısa zaman içerisinde yaşanacak olan bolluk ve bereketi ifade etmektedir. Aynı zamanda ve anda hayırlı bir kısmeti de beraberinde getirir. Rüyasında yeşil fasulye gören bir kimse eğer bekarsa yakın zaman içerisinde hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağı söylenir. Aynı zamanda ve anda yeşil fasulye bolluk ve bereket anlamına gelir. Kişinin maddi açıdan oldukça rahatlayacağına ve iyi günler yaşayacağına alamettir.

Rüyada Kuru Fasulye Yemek

Bir kişi rüyasında kuru fasulye yediğini görüyorsa bu rüya o kişi için hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüya sahibinin yapmış olduğu işler sonrasında kendi isteklerine uygun hayırlı bir haber alarak mutlu olacağı söylenir. Aynı zamanda ve anda uzun zamandır haber alamadığı bir kişiden alacağı haber ile büyük bir mutluluk yaşayabilir. Rüyada yenilen kuru fasulye uzun zamandır beklenen bir haber ya da kişiyi mutlu edecek kendi istekleri doğrultusunda gelişecek bir olay olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Yeşil Fasulye Yemek

Rüyada yenildiği görülen yeşil fasulye hayırlı bir şekilde yorumlanır. Bu durumda bireyin işlerinin yolunda gideceği ve çok yakın bir zamanda ve anda olumlu bir gelişme yaşanacağı söylenir. Rüyada görülen yeşil fasulye genel olarak bireyin yakın zamanda ve anda sevdiği insanlar tarafından çok istediği ancak hiç beklemediği bir hediye ile karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Bu açıdan rüyada yenilen yeşil fasulye büyük bir sürpriz olarak da ifade edilmektedir. Rüya sahibinin bu rüya sonuncunda büyük bir şaşkınlık yaşayacağı söylenir.

Yeşil Fasulye Toplamak

Bir kişi rüyasında herhangi bir bahçeden yeşil fasulye topladığını görüyorsa bu rüya hayırlı bir şekilde yorumlanır. Genel olarak kısa zaman içerisinde yaşayacağı talihli bir olaya işaret edilir. Kişinin şansının açılacağına ve son zamanlarda oldukça olumlu işler başaracağı ifade edilir. Yeşil fasulye toplayan bireyin hayırlı kısmetler ile karşılaşacağı da ifade edilir. Rüyada toplandığı görülen yeşil fasulyeler sayıca ne kadar fazla ise bireyin şansının ve bahtının da o kadar açık olacağı ifade edilir.

Olgunlaşmamış Yeşil Fasulye

Rüyada görülen henüz olgunlaşmamış yeşil fasulye genel olarak insan ömrünü işaret eder. Rüya sahibi rüyasında içini açtığı yeşil fasulyenin henüz olgunlaşmamış ve içinin boş olduğunu görürse ömrünün tamamlanmasına henüz çok fazla vakit olduğu ifade edilir. Rüyada görülen içi dolmamış ve olgunlaşmamış fasulye uzun ve sağlıklı bir ömrü ifade eder. Bu açıdan hayırlı bir şekilde yorumlanır.

Rüyada Kuru Fasulye Satın Almak

Bir kişi rüyasında herhangi bir dükkana girerek kuru fasulye satın aldığını görüyorsa bu durumda rüya sahibinin çok dikkatli olması gerektiği söylenir. Rüyada satın alındığı görülen kuru fasulye çevrenizden yakınım dediğiniz bir arkadaşınız tarafından kötü bir şekilde kıskanıldığınıza alamettir. Bu durumda dikkatli olmak ve etrafınızda bulunan herkese güvenmemeniz gerekmektedir. Rüyada kuru fasulye satın almak yakın çevrenizden göreceğiniz zarara işaret etmektedir. Bu konuda dikkatli davranmanızda fayda vardır.

Barbunya Fasulyesi

Rüyada görülen barbunya fasulyesi üzüntü ve kederi çağrıştırır. Ancak bazı rüya yorumcuları tarafından tam tersi şekilde olumlu olarak yorumlanır. Talihin açıklığını maddi açıdan güzel günlerin geçirileceğini ve rahat zamanların yaşanacağına alamettir. Barbunya fasulyesi diğer yorumcular tarafından ise yaşanılacak ciddi bir hastalığa yakın zamanda ve anda alınacak üzücü ve kötü bir habere birçok olumsuz durumun üst üste yaşanmasına neden olmaktadır. Bu durumda rüyada görülen barbunya fasulyesi çeşitli şekillerde yorumlanabilir.

Rüyada görülen fasulye rengine göre yorumlanır. Eğer yeşil renkte bir fasulye görüldüyse bu rüya her zaman için hayırlı ve olumlu bir şekilde yorumlanır. Ancak rüyada görülen fasulyenin renginde bir sararma kararma yaşandıysa bu rüya yorumcuları tarafından pek hayırlı bir şekilde yorumlanmaz. Rüyada görülen fasulye çeşitli anlamlarda yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları tarafından ciddi bir hastalık üzüntü keder ve hayırsız bir haber olarak ifade edilirken bazı rüya yorumcuları tarafından ise yakın zamanda ve anda bireyin istekleri doğrultusunda gelişen olumlu bir olay ya da hayırlı bir haber olarak ifade edilmektedir. Ayrıca fasulye rüyası etrafımızda bize yakın olan insanlar tarafından kıskanıldığımızı ve çeşitli zararlara uğratılmak istediğimize alamettir. Bu durumda etrafımızda olan biten tüm olaylara karşı özenli davranarak dikkatli davranmak gerekmektedir.

Rüyada Taze Fasulye Görmek

Her türlü nimet bolluğu manasına gelen rüya vaktinde görülmüşse umulmadık bir zenginliğin de habercisidir. Heyecan içinde başlanan bir işten hayır görmek anlamı, büyük kazanç elde etmek, mal sahibi olmak, kendine ait ev almak manasına da gelir. İpotekli veya hacizli bir malı geri almak, sevinç duyacak haberlerle hane içinde mutlu zamanlar geçirmek anlamına da gelir.

Rüyada Fasulye Yemeği Yapmak

Evladının mürüvvetini görerek mutlu olmak, ölmeden önce içinde kalan her şeyi yaşamak, ailesinde hiçbir sıkıntı ile karşılaşmamak ve evlatlarından her zaman sevgi, saygı görmek anlamı demektir. Yeşil fasulye yemeği yapan bekar bayanlar duygusal, eli bol, asil kimselerle evlilik yaparlar. Yaşlı kimseler için eşleriyle daha uzun yıllar beraber olacaklarını, ufak tefek rahatsızlıklar dışında tasa yaşamayacaklarını kılavuz eder.

Rüyada Kurtlanmış Fasulye Görmek

Bozulan anlaşmalara ve işlere yorumlanan rüya pek hayırlı kabul edilmez. Nişandan ayrılmak, evlilik planlarında aksilik yaşamak manasına geldiği gibi, açılan bir işten kazanç elde edememek, her geçen gün borçların katlanarak artması sonucu buhran geçirmek manasına gelir. Akraba çevresinden bazı kötü niyetli kimselerin bireyin malına göz diktiklerini ve dikkatli olmak gerektiğini de bildirir.

Rüyada Fasulye Haşlamak

Kıymetli, ömür boyu unutulmayacak bir hediye almak manasına gelen rüya, anne veya babadan kalan güzel bir mirasın da habercisidir. Kişinin hayatını daha iyi hale getirecek, zorluklardan kurtulmasını sağlayacak haberlerin, satışı yapılan bir maldan büyük paralar elde etmenin, bir işe ortak olmanın, kendi işinin başına geçerek ağız tadıyla yaşamanın, bereketin ifadesidir.

Rüyada Fasulye Ekmek

Ekmeğini çalışarak ve helal yollardan kazanan bireyin nasibindeki, rızkındaki artışa işaret eder. Yapılacak anlaşmaların kişiyi daha üst mertebelere çıkaracağını, elindeki parayı ve birikimi daha iyi koşullarda yaşamak adına kullanacağını tabir eder.

Rüyada Kuru Fasulye Islatmak

Müjdeli bir haber alıp hazırlık yapmak demek olduğu gibi, aniden, hayırlı bir iş için çıkılacak yolculuğa da yorumlanır. Kişiyi mutlu edecek ve heyecan içinde bırakacak gelişmelerin, olgunluk içinde sürdürülecek evliliklerin de tabiridir.

Rüyada Fasulye Tohumu Görmek

Her türlü dedikodudan ve fesat insandan kurtulmanın alametidir. Fasulye tohumu kimseye el açmadan, gururlu şekilde yaşanacak bir hayatın ifadesi olduğu gibi, aynı zamanda ve anda eğitim konusunda ısrarlı olunduğunu, kötü koşullardan kurtularak daha iyi mevkilerde, kolaylık içinde geçecek iş yaşamını da ifade eder.

Rüyada Fasulye Fidesi Görmek

Kişinin şansının artık açılmaya başladığını, kısmetlerinin de artmasıyla beraber bir anda popüler biri haline geleceğini, yaptığı işlerle insanların kıskançlığını körükleyecek olan rüya sahibinin nazardan da korunacağını bildirir. Hasta kimseler için aniden gelecek iyiliğin, hastalıktan tamamen kurtularak huzura ermenin de tabiridir. Risklerin azalacağını müjdeler ve girişim yapanlar için sonucun beklediklerinden çok daha iyi kazanca neden olacağını da haber verir.

Rüyada Kart Fasulye Görmek

Genellikle zarara girmek, umulanın aksine sonuçlar elde etmek, risk altında olmak ve para konusunda güvenilen insanlardan görülecek yanlışlara yorumlanır. Kart fasulye aşk hayatındaki üzüntülerin, yanlış seçimlerin de ifadesidir.

Rüyada Fasulye Dikmek

Uzun ömürlü olunmasına ve hastalıklardan ırak kalınacağına, doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine tabirdir. Fasulye diken bireyin ailesi kalabalık olur ve çocukları da iyi mevkilerde görev alırlar. Köklü bir iş sahibi olmak, devlette çalışmak, birden fazla gayrimenkul almak manasına da gelir.

Rüyada Fasulye Tarlası Görmek

Büyük, gösterişli bir zenginliğe işaret eden rüya, hayal edilenden fazlasına kavuşulacağının müjdesini verir. Rüya sahibinin gönlüne göre geçecek bu hayatta manevi anlamda da yetkin olacağını, ibadetlerini yerine getirmekte titiz davranan rüya sahibinin Hac yolculuğu yapacağını, işlerinde haksızlıklara yer vermeden, haramdan kaçınarak, prensipli bir duruş sergileyeceğini de kılavuz eder.

Rüyada Ekilen Fasulyenin Yeşerdiğini Görmek

Pek çok zahmet çekilerek var edilen bir işten artık kazanç elde edecek olan rüya sahibinin ümit ettiklerine kolayca kavuşacağını, önündeki tüm engellerin yok olacağını, art niyetli insanların utanç içinde kalacaklarını tabir eder. Hayallere kavuşmanın ifadesi olan rüya, hamilelik haberi anlamına da gelir.

Rüyada Pazardan Kuru Fasulye Almak

Birinin kişiyi çekemediğini, onun arkasından ileri geri konuştuğunu, kıskandığını bildirir. Rüya sahibinin farkında olmadan kendisine garez besleyen insanların eline koz verdiğini, dikkatsiz davranışları yüzünden bir sırrının ortaya çıkacağını ifade eder.

Rüyada Çuvalla Fasulye Görmek

Çuvalla kuru fasulye görmek anlamı duyulacak çok fazla dedikodu demektir. Rüya sahibinin başarılarını çekemeyen, hayatındaki eksiklikleri ve olumsuzlukları, açıkları bulmak için tetikte duran kimselerin varlığına yorumlanan rüya, aynı zamanda ve anda pek çok sıkıntılı haberin arka arkaya geleceğini de işaret eder. Çuvalla taze fasulye görmek anlamı ise aksine yorumlanır ve bolluk içinde geçecek bir yıla, her işte kısmetli olunacağına, ele geçecek paranın çokluğuna alamettir.

Rüyada Fasulye Satmak

Mevsiminde çıkan yeşil fasulyeleri sattığını gören kimse yapacağı ticarette kazanç elde eder ve maddi durumu öncekinden çok daha iyi hale gelir. Mevsimsiz yeşil fasulye satmak ise kötü havadise yorulur. Kuru fasulye sattığını gören kimseler işgüzarlık içinde olduklarından yakın çevreleri ile araları bozulur ve gıybet yaptıklarından dolayı arkadaşları ile tartışma yaşarlar.

Rüyada Fasulye Sulamak

Henüz gerçekleştirilmemiş bir hayale işaret eden rüya, risklerin ortadan kaldırılması gerektiğine, doğru zamanda ve anda adım atılması halinde bireyin şansının da yaver gideceğine, istenilen başarıya sahip olmak için yakın çevresine ve ortaklarına da dikkat etmesi gerektiğine kılavuz eder.

Rüyada Yeşil Fasulye Yaprağı Görmek

Hayal kırıklıklarından sıyrılmak, moral bozukluğundan kurtulmak, neşeli günler geçirmek demek olduğu gibi, bireyin geleceği için çeşitli önlemler alacağına, daha iyi gelir sahibi olmak, hayatını refah içinde geçirmek için bazı iş girişimlerinde bulunacağına da alamet eder. Hasta kimselerden iyi haberler gelmesine, bebek haberine de tabir edilir.

Rüyada Fasulye Piyazı Görmek

Kuru fasulye piyazı, başkalarının ne dediğine hiç aldırmadan doğru bildiği yoldan gidecek olan rüya sahibini sonunda emeline kavuşacağına, erken evlilik yapacağına, pek çok sorumluluğu layıkıyla yerine getireceğine kılavuz eder.

Rüyada Yeşil Fasulye Ayıklamak

İşleri düzene koymak, pürüzleri ortadan kaldırmak ve iş ortaklarından ayrılarak kendi yolunu çizmek, gelirini yükseltmek adına farklı işleri aynı anda yürütmek demektir. Aklını ve mantığını iş becerisiyle birleştirecek olan rüya sahibinin çok kazançlı işler yapacağını da bildirir.

Rüyada Fasulye Yıkamak

Kişinin karşısına çıkacak hayırlı kısmetlere ve aniden karar verilen bir evlilikle huzurlu yuva sahibi olmaya, geç gelen iyi haberlere de tabir edilir. Bereketli kazanç kadar, açılan şansı da işaret eden rüya yaşanacak iyi günlerin, baht açıklığının da ifadesidir.

Rüyada Fasulye Turşusu Görmek

Tasarruf yapmak manasına gelen rüya, bireyin zaman zaman cimriliğe varan davranışlar içine girdiğine, bu yüzden ailesiyle olumsuz konuşmalar yapmak zorunda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Fasulye Sırığı Görmek

Yeni bir iş kurmak için heves duymak, fikirleri yakın arkadaşlarla ve aile üyeleriyle paylaşmak, gelecek için para biriktirmek, bereketli kazançlar elde etmek demektir.

Rüyada Fasulye Çalmak

Yapılan bir dedikodunun ortaya çıkmasıyla bireyin zor durumda kalacağını, yakın arkadaşlarının sırlarını başkaları ile paylaşması yüzünden yalnız kalacağını ve pişman olacağını ifade eder.

RÜYADA FASULYE GÖRMENİN PSİKOLOJİK ANLAMI

Rüyalarımız bilinçaltımız ve isteklerimiz hakkında bizlere çeşitli ipuçları vermektedir. Rüyaların gerçekliğine kesin bir şekilde inanmak mümkün değildir. Hayatımızı tüm bu rüyalara göre anlamlandırmak mümkün değildir. Ancak bazı durumlarda rüyalarımızın bizlere hayatımız hakkında bazı psikolojik sinyaller verdiğini de göz ardı etmememiz gerekmektedir. Rüyada görülen fasulye üzücü ve kırıcı haberlerin alınabileceğine işaret eder. Bu durum bireyin ruh halinin oldukça olumsuz olduğunu ve son zamanlarda yaşanılan çeşitli olaylardan olumlu sonuçlar beklenmediğine alamettir. Yine rüyada görülen yeşil fasulye parayı ve bolluğu çeker.

Kişinin rüyasında yeşil fasulye görmüş olması bu bireyin son zamanlarda maddi açıdan büyük bir rahatlamak yaşayarak tüm olumsuzluklardan arınacağına ve bu durumda buna inandığına alamettir. Aynı zamanda ve anda rüyada görülen kuru fasulye etrafınızdakilerin sizi kıskanarak çeşitli olumsuzluklar ile size zarar vermek istediğine yorulur. Bu durumda rüya sahibinin etrafındaki insanlara güvenmeyerek bu durumda arkadaşlarına karşı dikkatli davrandığını bu yüzden iç huzurunun kaybolduğunu ve çeşitli paranoyalar yaşadığını söyleyebiliriz. Rüyalarımız bizlerin psikolojimizin altında yatan gizli kalmış olayları açığa çıkarmaktadır. Bu durumda gördüğümüz tüm rüyaları en ince ayrıntısına kadar tahlil edip sonrasında yorumlamak en sağlıklısı olacaktır.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu