FRüya Tabirleri

Fasulye Toplamak Rüya Tabirleri

Rüyada Fasulye Toplamak

Rüyada fasulye toplamak, rüyayı gören bireyin, yaptığı çalışmalardan, çalıştığı işlerden ve giriştiği ortaklıklardan istediğini alamamasından ötürü büyük üzüntü duymasına  ve bu yüzden insanlardan ve hayattan bir süre uzak kalmasına alamettir. Rüya sahibinin, sosyal hayatta tanıştığı birisiyle bir gönül ilişkisine başlamasına ve ardından hayatlarını birleştirme kararı almalarına kılavuz eder.

Rüyada Fasulye Ekmek

Rüyada fasulye ekmek, eğitim hayatında yaşanan güzel bir olaydan sonra eğitim amacıyla hayatta yeni bir yol çizileceğine örneğin; bir müzik aleti kursuna ya da sinema ve tiyatro gibi sanat dallarında eğitim veren bir başka okula yazılmaya tabir edilir.

Rüyada Fasulye Ayıklamak

Rüyada fasulye ayıklamak, uzun zamandır çalışılan işten yaşanan bir tatsızlıktan dolayı ayrılmak zorunda kalındığına ancak yeni ve eskisinden daha iyi şartlarla başka bir işe girmeye işaret eder.

Rüyada Fasulye Pişirmek

Rüyada fasulye pişirmek, rüyayı gören bireyin, iş hayatında bazı sorunlar yaşadığı halde çalıştığı iş yerinden ayrılmamasına ve bazı kişilerle tartışmalı da olsa aynı ofiste çalışmasına yorumlanır.

Rüyada Fasulye Almak

Rüyada fasulye almak, rüya sahibinin, akrabalarından birisinin, daha iyi ve daha güzel bir hayat kurmak için başka bir şehre ya da ülkeye taşınmasına yorulur.

Rüyada Fasulye Satmak

Rüyada fasulye satmak, rüyayı gören bireyin, bulunduğu şehre, uzakta yaşayan akrabalarından birisinin taşınmasına kılavuz eder.

Rüyada Fasulye Tarlası Görmek

Rüyada fasulye tarlası görmek anlamı, iş hayatında yeni bir adım atmaya yani yeni bir işe başlamaya ve yapılacak çalışmalar ile büyük miktarda para ve mal biriktirmeye işaret eder.

Rüyada Fasulye Turşusu Görmek

Rüyada fasulye turşusu görmek anlamı, hayırlı bir kısmet bulup evlenmeye ve bulunulan şehirden taşınmaya ve aile hayatında her şeyin mutlu, huzurlu ve sevinç dolu olacağına işaret eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu