FRüya Tabirleri

Felaket Görmek Rüya Tabirleri

Rüyada Felaket Görmek

Rüyada felaket görmek anlamı, aile hayatında ve iş hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor duruma düşüleceğine, sorunların ardı ardına geleceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, iş hayatında çok kısmetsiz olunacağına, türlü üzüntüler ile karşılaşılacağına, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder

Rüyada Felaketten Kaçmak

Büyük üzüntüler yaşanacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, sevilen arkadaşlar ile aranın açılacağına, girilen işte epey zorlanılacağına ve eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Felaketten Kurtulmak

Zaman içinde gerçekleşmesi çok istenen bir dileğin kısa zaman içinde gerçekleşeceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile çok kazançlı ve karlı işlere girileceğine, aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, maddi ve manevi olarak iyi bir duruma gelineceğine ve sevinçli ve huzurlu bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada Sel Felaketi Görmek

Sevinçli ve güzel haberler alınacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine tabir edilir.

Rüyada Sel Felaketinden Kurtulmak

Sorunların yakında olduğuna, eğer dikkat edilmez ya da gereken önlemler alınmazsa büyük zarara uğranacağına, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına ve büyük sıkıntılar yaşanacağına alamet eder. Aynı zamanda ve anda, endişelerin ve üzüntülerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada Doğal Felaketler Görmek

Yaşanan bazı sorunların kısa süre içinde biteceğine ve işlerin kazanç getirecek duruma geleceğine kılavuz eder.

Hayata daha farklı bir perspektiften bakarak mutlu olmayı istiyor ve geleceğiniz ile ilgili karamsarlıklardan arınmak ise niyetiniz Türkiye’nin en iyi medyum sitesi bütün problemlerinizi çözmek için hazırdır. Sizler için büyük bir özveriyle çalışan medyum.net güncel yazıları ile sizi bilgilendirecek ve site üzerinden tavsiye ettiğimiz gerçek medyum ile çalışarak sahtekarlardan uzak kalacaksınız.
Yapmanız gereken sadece sitemizi ziyaret etmek ve iletişim adresinden güvenilir medyum hocaya ulaşmak. Güvenilir medyumlarla alakalı tavsiyelere ve gerçek medyum yorumları için Medyum Bul sitesini ziyaret edin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu